Ulaznice za utakmicu Grčka -BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 11. kolo

 

FK ZVIJEZDA 09 - FK RADNIK

Datum

28.09.2019.

TV prenos

                                                 

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Zahiragić Emir - Sarajevo

Mjesto

Ugljevik

A 2

Kadić Amir - Sarajevo

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - ŽELJEZNIČAR

Datum

28.09.2019.

TV prenos

                                             MOJA TV                                

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

16:00

A 1

Macić Amer – Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Demir Mirza – Kakanj

Delegat

Omanović Ramiz - Bihać

4

Njegomirović Aleksandar – Prnjavor

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Bezbjednost

Hajlovac Adis - Visoko

6

Gigović Miloš - Gradiška

FK BORAC - FK VELEŽ

Datum

29.09.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Termin

17:00

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Mjesto

Banja Luka

A 2

Vuković Strahinja – Trebinje

Delegat

Radika Marić - Bijeljina

4

Karić Jovo - Trebinje

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK SARAJEVO

Datum

29.09.2019.

TV prenos

                                            MOJA TV                

Sudija

Bilbija Luka – Prijedor

Termin

16:00

A 1

Radaković Igor – Prijedor

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Kačavenda Radislav – Gradiška

Delegat

Glavaš Vladimir - Drinovci

4

Musa Mateo – Čitluk

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

 

Bezbjednost

Puhalac Branislav - Rogatica

6

 

HŠK ZRINJSKI - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

29.09.2019.

TV prenos

                                                     BHT1

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Mostar

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Ristović Davor – Istoćno Sarajevo

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav - Trebinje

5

Musić Admir – Sarajevo

Bezbjednost

Galić Dobroslav - Grude

6

Sivac Ermin - Zenica

NK ČELIK - FK SLOBODA

Datum

28.09.2019.

TV prenos

                                              MOJA TV                

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

19:00

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Zenica

A 2

Dujmović Boris – Mostar

Delegat

Grbić Željko – Banja Luka

4

Bojo Danijel - Kiseljak

Posmatrač suđenja

Stanić Milan - Ugljevik

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
05.10.2019. 15:30
FK RADNIK 3 : 2 FK SLOBODA TUZLA
HŠK ZRINJSKI 0 : 0 FK SARAJEVO
NK ČELIK 2 : 0 NK ŠIROKI BRIJEG
FK TUZLA CITY 3 : 0 FK ZVIJEZDA-09
06.10.2019. 15:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 2 FK VELEŽ
06.10.2019. 17:30
FK BORAC 3 : 0 FK ŽELJEZNIČAR
  Klub U P N I Bod
1 FK TUZLA CITY 12 7 3 2 24
2 FK SARAJEVO 12 7 3 2 24
3 FK ŽELJEZNIČAR 12 6 5 1 23
4 FK RADNIK 12 7 0 5 21
5 HŠK ZRINJSKI 12 6 2 4 20
6 FK BORAC 12 5 3 4 18
7 NK ČELIK 12 4 4 4 16
8 NK ŠIROKI BRIJEG 12 3 5 4 14
9 FK SLOBODA TUZLA 12 3 4 5 13
10 FK VELEŽ 12 3 3 6 12
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 12 2 3 7 9
12 FK ZVIJEZDA-09 12 0 3 9 3
Domaćin Rezultat Gost
18.10.2019. 19:00
FK SARAJEVO --:-- NK ČELIK
19.10.2019. 15:00
FK TUZLA CITY --:-- FK RADNIK
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK BORAC
FK VELEŽ --:-- HŠK ZRINJSKI
19.10.2019. 18:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
20.10.2019. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK SLOBODA TUZLA

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Pod Bijelim brijegom", Mostar, subota 5. 10. 2019. 15:30h
  • Gradski stadion Banja Luka, nedjelja 6. 10. 2019. 17:30h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba