Rezultati četvrtfinala Kupa

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 12. kolo

 

FK RADNIK - FK SLOBODA

Datum

05.10.2019.

TV prenos

                                                     BHT1

Sudija

Topalović Sabrija – Zenica

Termin

15:30

A 1

Demir Mirza – Kakanj

Mjesto

Bijeljina

A 2

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Gvozden Haris – Sarajevo

4

Džemidžić Ernis – Goražde

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ČELIK - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

05.10.2019.

TV prenos

                                  ARENA SPORT                  

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Termin

15:30

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Zenica

A 2

Zahiragić Emir – Sarajevo

Delegat

Idrizović Haris – Konjic

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK SARAJEVO

Datum

05.10.2019.

TV prenos

                                                 MOJA TV                 

Sudija

Gigović Miloš – Gradiška

Termin

15:30

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Mostar

A 2

Maksimović Bojan – Modriča

Delegat

Skoko Goran – Ljubuški

4

Grbić Zoran – Prijedor

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan – Zenica

5

Bojo Danijel – Kiseljak

Bezbjednost

Galić Dobroslav - Grude

6

Njegomirović Aleksandar - Prnjavor

FK MLADOST - FK VELEŽ

Datum

06.10.2019.

TV prenos

                                              

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

15:30

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Frljić Ljuban – Vitez

4

Peljto Irfan – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK BORAC - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

06.10.2019.

TV prenos

                                                 MOJA TV  

Sudija

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Termin

17:30

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Banja Luka

A 2

Macić Amer – Mostar

Delegat

Mandić Mile – Koz.Dubica

4

Mujić Elvis – Banovići

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio – Višići

5

Sivac Ermin – Zenica

Bezbjednost

Puhalac Branislav - Rogatica

6

Bandić Antoni - Grude

FK TUZLA CITY - FK ZVIJEZDA 09

Datum

05.10.2019.

TV prenos

 

Sudija

Musa Mateo – Čitluk

Termin

15:30

A 1

Musa Jure – Čitluk

Mjesto

Tuzla

A 2

Perić Marko – Mostar

Delegat

Martinović Lazar – Ćapljina

4

Paradžik Goran – Ljubuški

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba