Centar i Salines finalisti Kupa u futsalu

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 14. kolo

 

FK RADNIK - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

26.10.2019.

TV prenos

                                   ARENA SPORT                

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Termin

14:30

A 1

Zahiragić Emir – Sarajevo

Mjesto

Bijeljina

A 2

Dujak Goran – Odžak

Delegat

Čovčić Ferid – Goražde

4

Gedžić Darko – Brčko

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK SARAJEVO

Datum

27.10.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV                

Sudija

Bilbija Luka – Prijedor

Termin

14:30

A 1

Maksimović Bojan – Modriča

Mjesto

Tuzla

A 2

Kačavenda Radislav – Gradiška

Delegat

Marić Radika – Bijeljina

4

Topalović Sabrija – Zenica

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko – Pelagičevo

5

 

Bezbjednost

Hajlovac Adis – Visoko

6

 

NK ČELIK - FK VELEŽ

Datum

25.10.2019.

TV prenos

                                                 MOJA TV                

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

18:00

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Mjesto

Zenica

A 2

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Glavaš Vladimir – Zenica

4

Peljto Irfan – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

 

Bezbjednost

Džindo Adnan – Sarajevo

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

26.10.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV                

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

14:30

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Mostar

A 2

Udovičić Sreten – Prijedor

Delegat

Janković Milan – Trebinje

4

Grbić Zoran – Prijedor

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed – Maglaj

5

Gigović Miloš – Gradiška

Bezbjednost

Puhalac Branislav – Rogatica

6

Mujić Elvis – Banovići

FK MLADOST - FK ZVIJEZDA 09

Datum

25.10.2019.

TV prenos

                                                      BHT1

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

14:30

A 1

Čolić Josip – Kupres

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Vuković Strahinja – Trebinje

Delegat

Frljić Ljuban – Vitez

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Kulović Sead – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK BORAC - FK TUZLA CITY

Datum

27.10.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT                

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Milić Dženan – Sarajevo

Mjesto

Banja Luka

A 2

Čaušević Moamer – Sarajevo

Delegat

Gvozden Haris – Sarajevo

4

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba