Plan medijskih aktivnosti

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 16. kolo

 

FK RADNIK - FK SARAJEVO

Datum

09.11.2019.

TV prenos

                                                 MOJA TV                 

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

Termin

13:30

A 1

Kačavenda Radislav - Gradiška

Mjesto

Bijeljina

A 2

Čolić Josip - Kupres

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

Topalović sabrija - Zenica

Bezbjednost

 

6

Bilbija Luka - Banja Luka

NK ŠIROKI BRIJEG - FK VELEŽ

Datum

10.11.2019.

TV prenos

                                                       BHT1

Sudija

Peljto Irfan -S arajevo

Termin

16:30

A 1

Dujak Goran - Odžak

Mjesto

Tuzla

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed - Maglaj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

09.11.2019.

TV prenos

                                                 MOJA TV                 

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

16:30

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Tuzla

A 2

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

Idrizović Haris - Konjic

4

Grbić Zoran - Prijedor

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

Čulum Darko - Banja Luka

6

 

NK ČELIK - FK ZVIJEZDA 09

Datum

09.11.2019.

TV prenos

                                                

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

13:30

A 1

Maksimović Bojan - Modriča

Mjesto

Zenica

A 2

Musa Jure - Čitluk

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Bojo Danijel - Kiseljak

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK TUZLA CITY

Datum

09.11.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT                

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Vuković Strahinja - Trebinje

Mjesto

Mostar

A 2

Đozić Enes - Sarajevo

Delegat

Đajić Dragomir - Istočno Sarajevo

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK BORAC

Datum

10.11.2019.

TV prenos

                                   ARENA SPORT                

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

13:30

A 1

Dujmović Boris - Mostar

Mjesto

Kakanj

A 2

Lazić Damir - Brčko

Delegat

Martinović Lazar - Čapljina

4

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Stanić Milan - Ugljevik

5

Paradžik Goran - Ljubuški

Bezbjednost

Džindo Adnan - Sarajevo

6

Jelić Frano - Široki Brijeg

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
09.11.2019. 13:30
FK RADNIK 1 : 1 FK SARAJEVO
NK ČELIK 2 : 1 FK ZVIJEZDA-09
09.11.2019. 16:00
HŠK ZRINJSKI 4 : 0 FK TUZLA CITY
09.11.2019. 16:30
FK SLOBODA TUZLA 0 : 4 FK ŽELJEZNIČAR
10.11.2019. 13:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 1 FK BORAC
10.11.2019. 16:30
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 FK VELEŽ
  Klub U P N I Bod
1 FK ŽELJEZNIČAR 16 9 5 2 32
2 FK SARAJEVO 16 9 5 2 32
3 FK BORAC 16 8 4 4 28
4 FK TUZLA CITY 16 8 3 5 27
5 HŠK ZRINJSKI 16 8 2 6 26
6 FK RADNIK 16 8 2 6 26
7 NK ŠIROKI BRIJEG 16 5 6 5 21
8 FK VELEŽ 16 5 4 7 19
9 NK ČELIK 16 5 4 7 19
10 FK SLOBODA TUZLA 16 3 6 7 15
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 16 3 4 9 13
12 FK ZVIJEZDA-09 16 1 3 12 6
Domaćin Rezultat Gost
23.11.2019. 13:00
FK TUZLA CITY --:-- NK ČELIK
FK VELEŽ --:-- FK SARAJEVO
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK RADNIK
23.11.2019. 16:00
FK BORAC --:-- HŠK ZRINJSKI
24.11.2019. 16:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ŠIROKI BRIJEG

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Gradski stadion Bijeljina, subota 9. 11. 2019. 13:30h
  • Stadion "Tušanj" Tuzla, subota 9. 11. 2019. 16:30h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba