Seniorke uspješne u Podgorici

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 16. kolo

 

FK RADNIK - FK SARAJEVO

Datum

09.11.2019.

TV prenos

                                                 MOJA TV                 

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

Termin

13:30

A 1

Kačavenda Radislav - Gradiška

Mjesto

Bijeljina

A 2

Čolić Josip - Kupres

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

Topalović sabrija - Zenica

Bezbjednost

 

6

Bilbija Luka - Banja Luka

NK ŠIROKI BRIJEG - FK VELEŽ

Datum

10.11.2019.

TV prenos

                                                       BHT1

Sudija

Peljto Irfan -S arajevo

Termin

16:30

A 1

Dujak Goran - Odžak

Mjesto

Tuzla

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed - Maglaj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

09.11.2019.

TV prenos

                                                 MOJA TV                 

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

16:30

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Tuzla

A 2

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

Idrizović Haris - Konjic

4

Grbić Zoran - Prijedor

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

Čulum Darko - Banja Luka

6

 

NK ČELIK - FK ZVIJEZDA 09

Datum

09.11.2019.

TV prenos

                                                

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

13:30

A 1

Maksimović Bojan - Modriča

Mjesto

Zenica

A 2

Musa Jure - Čitluk

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Bojo Danijel - Kiseljak

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK TUZLA CITY

Datum

09.11.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT                

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Vuković Strahinja - Trebinje

Mjesto

Mostar

A 2

Đozić Enes - Sarajevo

Delegat

Đajić Dragomir - Istočno Sarajevo

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK BORAC

Datum

10.11.2019.

TV prenos

                                   ARENA SPORT                

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

13:30

A 1

Dujmović Boris - Mostar

Mjesto

Kakanj

A 2

Lazić Damir - Brčko

Delegat

Martinović Lazar - Čapljina

4

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Stanić Milan - Ugljevik

5

Paradžik Goran - Ljubuški

Bezbjednost

Džindo Adnan - Sarajevo

6

Jelić Frano - Široki Brijeg

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 10 6 3 36
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 10 5 4 35
3 FK BORAC 19 10 5 4 35
4 FK TUZLA CITY 19 10 4 5 34
5 HŠK ZRINJSKI 19 9 4 6 31
6 FK RADNIK 19 9 2 8 29
7 NK ŠIROKI BRIJEG 19 7 6 6 27
8 FK VELEŽ 19 7 4 8 25
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 4 5 10 17
10 FK SLOBODA TUZLA 19 3 8 8 17
11 NK ČELIK (-3) 19 5 4 10 16
12 FK ZVIJEZDA-09 19 1 5 13 8

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba