Produženje validnosti UEFA licenci

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 17. kolo

 

FK MLADOST - FK RADNIK

Datum

23.11.2019.

TV prenos

 

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

13:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Alibašić Suvad – Sarajevo

4

Džemidžić Ernis – Goražde

Posmatrač suđenja

Čavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK BORAC - HŠK ZRINJSKI

Datum

23.11.2019.

TV prenos

                                                    BHT1                        

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Banja Luka

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Janković Milan – Trebinje

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Marić Dragan – Srbac

5

Musić Admir – Sarajevo

Bezbjednost

Galić Dobroslav – Grude

6

Sivac Ermin – Zenica

FK TUZLA CITY - NK ČELIK

Datum

23.11.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT        

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

13:00

A 1

Macić Amer – Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Perić Marko – Mostar

Delegat

Čovčić Ferid – Goražde

4

Sarajkić Semir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir – Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - FK SLOBODA

Datum

23.11.2019.

TV prenos

                                              

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

13:00

A 1

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Mjesto

Ugljevik

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Ćupina Samir – Sarajevo

4

Jelić Mario – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

ŽELJEZNIČAR - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

24.11.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV    

Sudija

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Mjesto

Sarajevo

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Milošević Mirko – Zvornik

4

Bilbija Luka – Prijedor

Posmatrač suđenja

LIščinski Vlado - Prijedor

5

Musa Mateo – Čitluk

Bezbjednost

Hajlovac Adis – Visoko

6

Topalović Sabrija – Zenica

FK VELEŽ - FK SARAJEVO

Datum

23.11.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV    

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

13:00

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Mostar

A 2

Kačavenda Radislav – Gradiška

Delegat

Grganović Franjo – Novi Travnik

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

Paradžik Goran – Ljubuški

Bezbjednost

Džindo Adnan – Sarajevo

6

Bandić Antoni – Grude

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
07.12.2019. 13:00
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK RADNIK
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 4 : 2 NK ČELIK
FK TUZLA CITY 1 : 0 NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 1 : 1 FK SARAJEVO
07.12.2019. 16:00
FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2 FK VELEŽ
08.12.2019. 15:00
FK BORAC 2 : 1 FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 10 6 3 36
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 10 5 4 35
3 FK BORAC 19 10 5 4 35
4 FK TUZLA CITY 19 10 4 5 34
5 HŠK ZRINJSKI 19 9 4 6 31
6 FK RADNIK 19 9 2 8 29
7 NK ŠIROKI BRIJEG 19 7 6 6 27
8 FK VELEŽ 19 7 4 8 25
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 4 5 10 17
10 FK SLOBODA TUZLA 19 3 8 8 17
11 NK ČELIK (-3) 19 5 4 10 16
12 FK ZVIJEZDA-09 19 1 5 13 8
Domaćin Rezultat Gost
NK ČELIK --:-- HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO --:-- FK TUZLA CITY
FK RADNIK --:-- FK ŽELJEZNIČAR
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK VELEŽ --:-- FK ZVIJEZDA-09
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK BORAC

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Pod Bijelim brijegom" Mostar, subota 7. 12. 2019. 13:00h
  • Stadion "Grbavica" Sarajevo, subota 7. 12. 2019. 16:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba