Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 17. kolo

 

FK MLADOST - FK RADNIK

Datum

23.11.2019.

TV prenos

 

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

13:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Alibašić Suvad – Sarajevo

4

Džemidžić Ernis – Goražde

Posmatrač suđenja

Čavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK BORAC - HŠK ZRINJSKI

Datum

23.11.2019.

TV prenos

                                                    BHT1                        

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Banja Luka

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Janković Milan – Trebinje

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Marić Dragan – Srbac

5

Musić Admir – Sarajevo

Bezbjednost

Galić Dobroslav – Grude

6

Sivac Ermin – Zenica

FK TUZLA CITY - NK ČELIK

Datum

23.11.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT        

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

13:00

A 1

Macić Amer – Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Perić Marko – Mostar

Delegat

Čovčić Ferid – Goražde

4

Sarajkić Semir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir – Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - FK SLOBODA

Datum

23.11.2019.

TV prenos

                                              

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

13:00

A 1

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Mjesto

Ugljevik

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Ćupina Samir – Sarajevo

4

Jelić Mario – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

ŽELJEZNIČAR - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

24.11.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV    

Sudija

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Mjesto

Sarajevo

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Milošević Mirko – Zvornik

4

Bilbija Luka – Prijedor

Posmatrač suđenja

LIščinski Vlado - Prijedor

5

Musa Mateo – Čitluk

Bezbjednost

Hajlovac Adis – Visoko

6

Topalović Sabrija – Zenica

FK VELEŽ - FK SARAJEVO

Datum

23.11.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV    

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

13:00

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Mostar

A 2

Kačavenda Radislav – Gradiška

Delegat

Grganović Franjo – Novi Travnik

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

Paradžik Goran – Ljubuški

Bezbjednost

Džindo Adnan – Sarajevo

6

Bandić Antoni – Grude

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba