Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 18. kolo

 

FK RADNIK - FK VELEŽ

Datum

01.12.2019.

TV prenos

 ARENA SPORT                  

Sudija

Musić Admir – Sarajevo

Termin

13:00

A 1

Zahiragić Emir – Sarajevo

Mjesto

Bijeljina

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Šarić Damir – Tuzla

4

Sarajkić Semir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko - Tramošnica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

30.11.2019.

TV prenos

 MOJA TV                 

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Macić Amer - Mostar

Mjesto

Sarajevo

A 2

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Ristović Davor – Isočno Sarajevo

4

Peljto Irfan – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir – Stolac

5

Šehović Admir – Sarajevo

Bezbjednost

Puhalac Branislav – Rogatica

6

Sivac Ermin – Zenica

NK ŠIROKI BRIJEG - FK ZVIJEZDA 09

Datum

01.12.2019.

TV prenos

                                                

Sudija

Topalović Sabrija – Zenica

Termin

16:00

A 1

Dujmović Boris – Mostar

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Hadžić Amir – Velika Kladuša

4

Jelić Mario Banja Luka

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio – Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK TUZLA CITY

Datum

30.11.2019.

TV prenos

 MOJA TV                 

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

13:00

A 1

Maksimović Bojan – Modriča

Mjesto

Tuzla

A 2

Dujak Goran – Odžak

Delegat

Frljić Ljuban – Vitez

4

Bilbija Luka – Prijedor

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan – Zenica

5

Jelić Frano – Široki Brijeg

Bezbjednost

Čulum Darko – Banja Luka

6

Paradžik Goran - Ljubuški

NK ČELIK - FK BORAC

Datum

01.12.2019.

TV prenos

BHT1

Sudija

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Termin

13:00

A 1

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Mjesto

Zenica

A 2

Čaušević Moamer – Sarajevo

Delegat

Marić Radika – Bijeljina

4

Musa Mateo – Čitluk

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

Džindo Adnan – Sarajevo

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK MLADOST

Datum

30.11.2019.

TV prenos

ARENA SPORT

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

16:00

A 1

Vuković Strahinja – Trebinje

Mjesto

Mostar

A 2

Čolić Josip – Kupres

Delegat

Grbić Željko – Banja Luka

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado – Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba