Centar i Salines finalisti Kupa u futsalu

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 20. kolo

 

FK RADNIK - ŽELJEZNIČAR

Datum

22.02.2020.

TV prenos

                                           MOJA TV    

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

14:30

A 1

Novalić Arnel - Doboj Istok

Mjesto

Bijeljina

A 2

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

Đajić Dragomir - Ist.Sarajevo

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan - Ist.Sarajevo

5

 

Bezbjednost

Osmanović Adi - Sarajevo

6

 

FK VELEŽ - FK ZVIJEZDA 09

Datum

22.02.2020.

TV prenos

                                   ARENA SPORT                                

Sudija

Jelić Frano - Široki Brijeg

Termin

14:30

A 1

Demir Mirza - Kakanj

Mjesto

Mostar

A 2

Zahiragić Emir - Sarajevo

Delegat

Alibašić Suvad - Sarajevo

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK TUZLA CITY

Datum

22.02.2020.

TV prenos

                                             MOJA TV    

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

17:30

A 1

Kačavenda Radislav - Gradiška

Mjesto

Sarajevo

A 2

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Delegat

Buza Esnaf - Kakanj

4

Bilbija Luka - Prijedor

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK BORAC

Datum

23.02.2020.

TV prenos

                                  ARENA SPORT                                                                              

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

17:30

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

Čovčić Ferid - Goražde

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Stanić Milan - Ugljevik

5

Sivac Ermin - Zenica

Bezbjednost

Galić Dobroslav - Grude

6

Topalović Sabrija - Zenica

FK SLOBODA - FK MLADOST

Datum

23.02.2020.

TV prenos

                                                   BHT1

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

14:30

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Macić Amer - Mostar

Delegat

Grganović Franjo - N.Travnik

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ČELIK - HŠK ZRINJSKI

Datum

23.02.2020.

TV prenos

                                               MOJA TV    

Sudija

Peljto Irfan - Sarajevo

Termin

14:30

A 1

Lazić Damir - Brčko

Mjesto

Zenica

A 2

Kadić Amir - Sarajevo

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

Džindo Adnan - Sarajevo

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
14.03.2020. 15:00
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
14.03.2020. 16:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
14.03.2020. 18:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
15.03.2020. 16:00
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
15.03.2020. 18:00
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba