BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 32. kolo

 

FK KRUPA - NK GOŠK

Datum

18.05.2019.

TV prenos

 

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

17:00

A 1

Maksimović Bojan – Modriča

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Sinanović Fahrudin – Kalesija

4

Bilbija Luka – Prijedor

Posmatrač suđenja

Kulović Sead – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK ZVIJEZDA 09

Datum

18.05.2019.

TV prenos

                                       MOJA TV              

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Termin

17:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Sarajevo

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Hadžić Amir – Velika Kladuša

4

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir – Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK TUZLA CITY

Datum

18.05.2019.

TV prenos

                                        

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Termin

17:00

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Mostar

A 2

Demir Mirza – Kakanj

Delegat

Ristović Davor – Istočno Sarajevo

4

Topalović Sabrija – Zenica

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav - Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - NK ČELIK

Datum

18.05.2019.

TV prenos

                                      MOJA TV                

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Termin

17:00

A 1

Musa Jure – Čitluk

Mjesto

Sarajevo

A 2

Macić Amer – Mostar

Delegat

Janković Milan – Trebinje

4

Bojo Danijel – Kiseljak

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

 

Bezbjednost

Pušić Željko – Mostar

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK RADNIK

Datum

18.05.2019.

TV prenos

                                   

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Milić Dženan – Sarajevo

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

Smoljo Franjo – Kupres

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čule Drago – Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK MLADOST

Datum

18.05.2019.

TV prenos

                                              BHT1

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

17:00

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Tuzla

A 2

Udovičić Sreten – Prijedor

Delegat

Milošević Mirko – Zvornik

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Prolić Salem – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
16.02.2024. 18:00
FK SLOGA DOBOJ 0 : 0 FK VELEŽ
17.02.2024. 13:00
HŠK POSUŠJE 2 : 0 FK ZVIJEZDA-09
FK IGMAN 1 : 2 NK GOŠK
17.02.2024. 16:00
FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0 HŠK ZRINJSKI
18.02.2024. 13:00
FK SARAJEVO 1 : 3 NK ŠIROKI BRIJEG
18.02.2024. 17:30
FK BORAC 2 : 1 FK TUZLA CITY
  Klub U P N I Bod
1 FK BORAC 19 15 3 1 48
2 HŠK ZRINJSKI 19 12 3 4 39
3 FK VELEŽ 19 9 7 3 34
4 FK SARAJEVO 19 10 3 6 33
5 FK SLOGA DOBOJ 19 9 1 9 28
6 NK ŠIROKI BRIJEG 19 7 4 8 25
7 HŠK POSUŠJE 19 6 5 8 23
8 NK GOŠK 19 6 5 8 23
9 FK ŽELJEZNIČAR 19 6 2 11 20
10 FK TUZLA CITY 19 5 4 10 19
11 FK IGMAN 19 6 1 12 19
12 FK ZVIJEZDA-09 19 3 2 14 11
Domaćin Rezultat Gost
23.02.2024. 18:00
NK GOŠK --:-- FK SLOGA DOBOJ
24.02.2024. 13:00
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK SARAJEVO
24.02.2024. 16:00
FK VELEŽ --:-- FK BORAC
25.02.2024. 13:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK ŽELJEZNIČAR
FK TUZLA CITY --:-- HŠK POSUŠJE
25.02.2024. 15:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK IGMAN

Be a Referee 9x16 NA Bosnia and Herzegovina

logo wide

  • Coca Cola
  • ASA osiguranje
  • pbs
  • Bavaria
  • Hyundai
  • Violeta
  • Klix
  • Centrotrans
  • Avaz
  • Best

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba