Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 1. kolo

 

FK SLOBODA - FK RADNIK

Datum

21.07.2019.

TV prenos

                                                 BHT1

Sudija

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Termin

20:30

A 1

Čaušević Moamer - Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 2

Tešanović Stefan - Ist.Sarajevo

Delegat

Hadžić Amir - Velika Kladuša

4

Musa Mateo - Čitluk

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - NK ČELIK

Datum

22.07.2019.

TV prenos

                                           MOJA TV    

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

21:00

A 1

Macić Amer - Mostar

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Dujak Goran - Odžak

Delegat

Martiović Lazar - Čapljina

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - HŠK ZRINJSKI

Datum

21.07.2019.

TV prenos

                                             MOJA TV                

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

Termin

19:00

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Sarajevo,

A 2

Lazić Damir - Brčko

Delegat

Omanović Ramiz - Bihać

4

Petrović Dragan - Banja Luka

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

Sivac Ermin - Zenica

Bezbjednost

Džindo Adnan - Sarajevo

6

Paradžik Goran - Ljubuški

FK VELEŽ - FK MLADOST

Datum

20.07.2019.

TV prenos

 

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

17:30

A 1

Kačavenda Radislav - Gradiška

Mjesto

Mostar

A 2

Kadić Amir - Sarajevo

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čavar Danko - Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK BORAC

Datum

20.07.2019.

TV prenos

                                             MOJA TV    

Sudija

Topalović Sabrija - Zenica

Termin

20:30

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Sarajevo

A 2

Novalić Arnel - Doboj Istok

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Grbić Zoran - Prijedor

Posmatrač suđenja

Stanić Milan-Ugljevik

5

 

Bezbjednost

Puhalac Branimir - Rogatica

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - FK TUZLA CITY

Datum

20.07.2019.

TV prenos

 

Sudija

Jelić Frano - Široki Brijeg

Termin

17:30

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Mjesto

Ugljevik

A 2

Musa Jure - Čitluk

Delegat

Ristović Davor - Istočno Sarajevo

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
21.11.2020. 13:00
FK TUZLA CITY 1 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
21.11.2020. 15:00
FK ŽELJEZNIČAR 2 : 2 FK SLOBODA TUZLA
21.11.2020. 17:00
HŠK ZRINJSKI 2 : 1 FK BORAC
22.11.2020. 13:00
FK KRUPA NA VRBASU 1 : 1 FK VELEŽ
22.11.2020. 15:00
FK SARAJEVO 2 : 0 FK OLIMPIK
22.11.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG 5 : 0 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 15 11 4 0 37
2 FK ŽELJEZNIČAR 15 9 3 3 30
3 HŠK ZRINJSKI 15 9 1 5 28
4 FK BORAC 15 9 0 6 27
5 NK ŠIROKI BRIJEG 15 7 3 5 24
6 FK TUZLA CITY 15 7 3 5 24
7 FK VELEŽ 15 6 5 4 23
8 FK SLOBODA TUZLA 15 5 3 7 18
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 15 5 1 9 16
10 FK RADNIK 15 2 5 8 11
11 FK KRUPA NA VRBASU 15 2 3 10 9
12 FK OLIMPIK 15 2 1 12 7
Domaćin Rezultat Gost
27.11.2020. 13:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK ŽELJEZNIČAR
28.11.2020. 13:00
FK SLOBODA TUZLA --:-- HŠK ZRINJSKI
FK OLIMPIK --:-- FK TUZLA CITY
28.11.2020. 15:00
FK VELEŽ --:-- FK SARAJEVO
28.11.2020. 17:00
FK BORAC --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
29.11.2020. 15:00
FK RADNIK --:-- FK KRUPA NA VRBASU

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Grbavica" Sarajevo, subota 21. 11. 2020. 15:00h
  • Stadion "Bijeli brijeg" Mostar, subota 21. 11. 2020. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba