Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 2. kolo

 

FK RADNIK - FK TUZLA CITY

Datum

27.07.2019.

TV prenos

 

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

17:30

A 1

Demir Mirza - Kakanj

Mjesto

Bijeljina

A 2

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

Omanović Ramiz - Bihać

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK BORAC - FK ZVIJEZDA

Datum

27.07.2019.

TV prenos

                                                  BHT1        

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

20:30

A 1

Tešanović Stefan - Istočno Sarajevo

Mjesto

Banja Luka

A 2

Dujak Goran-Odžak

Delegat

Mandić Mile - Koz.Dubica

4

Džemidžić Ernis - Goražde

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed - Maglaj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

27.07.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV

Sudija

Paradžik Goran - Ljubuški

Termin

17:30

A 1

Macić Amer - Mostar

Mjesto

Kakanj

A 2

Novalić Arnel - Doboj Istok

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Jelić Frano - Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav -Trebinje

5

 

Bezbjednost

Pušić Željko - Mostar

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK VELEŽ

Datum

28.07.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

20:00

A 1

Kadić Amir - Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

Milošević Mirko - Zvornik

4

Šehović Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Bezbjednost

Čulum Darko - Banja Luka

6

Sivac Ermin - Zenica

NK ČELIK - FK SARAJEVO

Datum

28.07.2019.

TV prenos

                                                 MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

20:30

A 1

Udovićić Sreten - Prijedor

Mjesto

Zenica

A 2

Radaković Igor - Prijedor

Delegat

Glavaš Vladimir - Drinovci

4

Grbić Zoran - Prijedor

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

 Mujuć Elvis - Banovići

Bezbjednost

Džindo Adnan - Sarajevo

6

 Bilbija Luka - Prijedor

FK SLOBODA - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

27.07.2019.

TV prenos

                                    Arena Sport TV

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

20:30

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Lazić Damir - Brčko

Delegat

Čovčić Ferid - Goražde

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
24.10.2020. 14:30
FK OLIMPIK 3 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK TUZLA CITY 1 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
24.10.2020. 17:00
FK VELEŽ 1 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
25.10.2020. 14:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 2 FK BORAC
25.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO 3 : 0 FK KRUPA NA VRBASU
25.10.2020. 19:05
FK RADNIK 1 : 1 FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 11 9 2 0 29
2 FK ŽELJEZNIČAR 11 8 1 2 25
3 FK BORAC 12 8 0 4 24
4 FK VELEŽ 12 5 4 3 19
5 NK ŠIROKI BRIJEG 11 5 3 3 18
6 FK TUZLA CITY 12 5 2 5 17
7 HŠK ZRINJSKI 11 5 1 5 16
8 FK SLOBODA TUZLA 12 4 2 6 14
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 12 4 1 7 13
10 FK RADNIK 12 2 5 5 11
11 FK KRUPA NA VRBASU 12 2 1 9 7
12 FK OLIMPIK 12 2 0 10 6
Domaćin Rezultat Gost
01.11.2020. 14:00
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK BORAC
30.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
31.10.2020. 14:00
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK TUZLA CITY
31.10.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK OLIMPIK
HŠK ZRINJSKI --:-- FK VELEŽ
31.10.2020. 19:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK RADNIK

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Rođeni" Mostar, subota 24. 10. 2020. 17:00h
  • Gradski stadion Bijeljina, nedjelja 25. 10. 2020. 19:05h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba