Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 3. kolo

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK RADNIK

Datum

04.08.2019.

TV prenos

                                                 BHT1

Sudija

Sivac Ermin - Zenica

Termin

20:30

A 1

Kadić Amir - Sarajevo

Mjesto

Široki Brijeg,

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

Gvozden Haris - Sarajevo

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK SLOBODA

Datum

03.08.2019.

TV prenos

                                            MOJA TV    

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

20:30

A 1

Musa Jure - Čitluk

Mjesto

Sarajevo,

A 2

Demir Mirza - Kakanj

Delegat

Brkić Miloš - Laktaši

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK VELEŽ - NK ČELIK

Datum

03.08.2019.

TV prenos

                                              MOJA TV                

Sudija

Musić Admir - Sarajevo

Termin

17:30

A 1

Čaušević Muamer - Sarajevo

Mjesto

Mostar,

A 2

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

Skoko Goran - Ljubuški

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - HŠK ZRINJSKI

Datum

04.08.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV    

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

20:00

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Sarajevo,

A 2

Lazić Damir - Brčko

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

4

Mujić Elvis - Banovići

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav - Trebinje

5

Bilbija Luka - Prijedor

Bezbjednost

Osmanović Adi - Sarajevo

6

Paradžik Goran - Ljubuški

FK ZVIJEZDA 09 - FK MLADOST

Datum

03.08.2019.

TV prenos

 

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

17:30

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Mjesto

Ugljevik,

A 2

Tešanović Stefan - Istočno Sarajevo

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Jelić Frano - Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - FK BORAC

Datum

03.08.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT

Sudija

Peljto Irfan - Sarajevo

Termin

20:00

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Tuzla,

A 2

Beljo Davor - Mostar

Delegat

Marić Radika - Bijeljina

4

Šehović Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
24.10.2020. 14:30
FK OLIMPIK 3 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK TUZLA CITY 1 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
24.10.2020. 17:00
FK VELEŽ 1 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
25.10.2020. 14:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 2 FK BORAC
25.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO 3 : 0 FK KRUPA NA VRBASU
25.10.2020. 19:05
FK RADNIK 1 : 1 FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 11 9 2 0 29
2 FK BORAC 12 8 0 4 24
3 FK ŽELJEZNIČAR 10 7 1 2 22
4 FK VELEŽ 12 5 4 3 19
5 NK ŠIROKI BRIJEG 11 5 3 3 18
6 FK TUZLA CITY 12 5 2 5 17
7 HŠK ZRINJSKI 10 5 1 4 16
8 FK SLOBODA TUZLA 12 4 2 6 14
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 12 4 1 7 13
10 FK RADNIK 12 2 5 5 11
11 FK KRUPA NA VRBASU 12 2 1 9 7
12 FK OLIMPIK 12 2 0 10 6
Domaćin Rezultat Gost
FK SARAJEVO --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK TUZLA CITY
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK OLIMPIK
HŠK ZRINJSKI --:-- FK VELEŽ
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK RADNIK
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK BORAC

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Rođeni" Mostar, subota 24. 10. 2020. 17:00h
  • Gradski stadion Bijeljina, nedjelja 25. 10. 2020. 19:05h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba