Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 4. kolo

 

FK RADNIK - FK BORAC

Datum

10.08.2019.

TV prenos

                                     Arena Sport TV

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

17:30

A 1

Macić Amer – Mostar

Mjesto

Bijeljina

A 2

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Martinović Lazar - Čapljina

4

Topalović Sabrija – Zenica

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK TUZLA CITY

Datum

10.08.2019.

TV prenos

                                                       

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

17:30

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Čovčić Ferid - Goražde

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK ZVIJEZDA 09

Datum

 

TV prenos

 

Sudija

 

Termin

 

A 1

 

Mjesto

 

A 2

                   O d g o đ e n o

Delegat

 

4

 

Posmatrač suđenja

 

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ČELIK - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

10.08.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

Termin

19:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Zenica

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Grganović Franjo – Novi Travnik

4

Paradžik Goran – Ljubuški

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

5

Bilbija Luka – Prijedor

Bezbjednost

Puhalac Branislav - Rogatica

6

Musa Mateo – Čitluk

FK SLOBODA - FK VELEŽ

Datum

10.08.2019.

TV prenos

                                                 BHT1  

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

21:00

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Tuzla

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Hadžić Amir – Velika Kladuša

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK SARAJEVO

Datum

 

TV prenos

                                            

Sudija

 

Termin

 

A 1

 

Mjesto

 

A 2

                   O d g o đ e n o

Delegat

 

4

 

Posmatrač suđenja

 

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
16.10.2020. 15:00
FK TUZLA CITY 0 : 4 HŠK ZRINJSKI
16.10.2020. 18:00
FK RADNIK 1 : 0 FK BORAC
16.10.2020. 20:00
FK VELEŽ 3 : 0 FK SLOBODA TUZLA
17.10.2020. 15:00
FK KRUPA NA VRBASU 0 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK OLIMPIK 0 : 3 FK ŽELJEZNIČAR
17.10.2020. 19:05
FK SARAJEVO 2 : 0 NK ŠIROKI BRIJEG
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 10 8 2 0 26
2 FK BORAC 11 7 0 4 21
3 FK ŽELJEZNIČAR 9 7 0 2 21
4 FK VELEŽ 11 5 3 3 18
5 NK ŠIROKI BRIJEG 10 5 2 3 17
6 HŠK ZRINJSKI 9 5 1 3 16
7 FK TUZLA CITY 11 5 1 5 16
8 FK SLOBODA TUZLA 11 4 1 6 13
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 11 4 1 6 13
10 FK RADNIK 11 2 4 5 10
11 FK KRUPA NA VRBASU 11 2 1 8 7
12 FK OLIMPIK 11 1 0 10 3
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK BORAC
FK RADNIK --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK VELEŽ --:-- FK ŽELJEZNIČAR
FK OLIMPIK --:-- HŠK ZRINJSKI
FK TUZLA CITY --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SARAJEVO --:-- FK KRUPA NA VRBASU

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Tušanj" Tuzla, petak 16. 10. 2020. 15:00h
  • Gradski stadion Bijeljina, petak 16. 10. 2020. 18:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba