Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 6. kolo

 

FK RADNIK - FK MLADOST

Datum

24.08.2019.

TV prenos

                                   ARENA SPORT

Sudija

Musa Mateo – Čitluk

Termin

17:00

A 1

Musa Jure – Čitluk

Mjesto

Bijeljina

A 2

Perić Marko – Mostar

Delegat

Alibašić Suvad – Sarajevo

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Kulović Sead – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK BORAC

Datum

24.08.2019.

TV prenos

                                                 BHT1  

Sudija

Gigović Miloš – Gradiška

Termin

20:00

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Mostar

A 2

Dujak Goran – Odžak

Delegat

Mandić Mile – Koz.Dubica

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

5

Peljto Irfan – Sarajevo

Bezbjednost

 Osmanović Adi - Sarajevo

6

Kaljanac Haris - Sarajevo

NK ČELIK -FK TUZLA CITY

Datum

24.08.2019.

TV prenos

 

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

17:00

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Zenica

A 2

Zahiragić Emir – Sarajevo

Delegat

Frljić Ljuban – Vitez

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado – Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK ZVIJEZDA 09

Datum

24.08.2019.

TV prenos

                                              

Sudija

Njegomirović Aleksandar-Prnjavor

Termin

19:00

A 1

Maksimović Bojan – Modriča

Mjesto

Tuzla

A 2

Kačavenda Radislav – Gradiška

Delegat

Ćupina Samir – Sarajevo

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Alispahić Admir – Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

24.08.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV  

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

20:00

A 1

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Marić Radika – Bijeljina

4

Grbić Zoran – Prijedor

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio – Višići

5

Bilbija Luka – Prijedor

Bezbjednost

Galić Dobroslav – Grude

6

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

FK SARAJEVO - FK VELEŽ

Datum

24.08.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV

Sudija

Topalović Sabrija – Zenica

Termin

18:00

A 1

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Mjesto

Sarajevo

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Skoko Goran – Ljubuški

4

Mujić Elvis – Banovići

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo

5

 

Bezbjednost

Džindo Adnan – Sarajevo

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
24.10.2020. 14:30
FK OLIMPIK 3 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK TUZLA CITY 1 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
24.10.2020. 17:00
FK VELEŽ 1 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
25.10.2020. 14:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 2 FK BORAC
25.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO 3 : 0 FK KRUPA NA VRBASU
25.10.2020. 19:05
FK RADNIK 1 : 1 FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 11 9 2 0 29
2 FK ŽELJEZNIČAR 11 8 1 2 25
3 FK BORAC 12 8 0 4 24
4 FK VELEŽ 12 5 4 3 19
5 NK ŠIROKI BRIJEG 11 5 3 3 18
6 FK TUZLA CITY 12 5 2 5 17
7 HŠK ZRINJSKI 11 5 1 5 16
8 FK SLOBODA TUZLA 12 4 2 6 14
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 12 4 1 7 13
10 FK RADNIK 12 2 5 5 11
11 FK KRUPA NA VRBASU 12 2 1 9 7
12 FK OLIMPIK 12 2 0 10 6
Domaćin Rezultat Gost
01.11.2020. 14:00
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK BORAC
30.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
31.10.2020. 14:00
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK TUZLA CITY
31.10.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK OLIMPIK
HŠK ZRINJSKI --:-- FK VELEŽ
31.10.2020. 19:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK RADNIK

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Rođeni" Mostar, subota 24. 10. 2020. 17:00h
  • Gradski stadion Bijeljina, nedjelja 25. 10. 2020. 19:05h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba