Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 19. kolo

 

HŠK ZRINJSKI - FK RADNIK

Datum

07.12.2019.

TV prenos

                                                   BHT1

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Termin

13:00

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Gvozden Haris – Sarajevo

4

Šehović Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

5

Kaljanac Haris - Sarajevo

Bezbjednost

 

6

Sarajkić Semir - Sarajevo

FK MLADOST - NK ČELIK

Datum

07.12.2019.

TV prenos

                                                                             

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

13:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Macić Amer - Mostar

Delegat

Skoko Goran – Ljubuški

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed - Maglaj

5

 

Bezbjednost

Puhalac Branislav - Rogatica

6

 

FK BORAC - FK SLOBODA

Datum

08.12.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT        

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

15:00

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Banja Luka

A 2

Perić Marko – Mostar

Delegat

Omanović Ramiz – Bihać

4

Musa Mateo – Čitluk

Posmatrač suđenja

Čule Drago - Mostar

5

Martinović Josip - Čapljina

Bezbjednost

 

6

Marić Dražen - Bijeljina

FK TUZLA CITY - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

07.12.2019.

TV prenos

                               ARENA SPORT                  

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Termin

13:00

A 1

Demir Mirza – Kakanj

Mjesto

Tuzla

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Mandić Mile – Kozarska Dubica

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - FK SARAJEVO

Datum

07.12.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV    

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

13:00

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Mjesto

Ugljevik

A 2

Maksimović Bojan – Modriča

Delegat

Grganović Franjo – Novi Travnik

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

ŽELJEZNIČAR - FK VELEŽ

Datum

07.12.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV    

Sudija

Bilbija Luka – Prijedor

Termin

16:00

A 1

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Mjesto

Sarajevo

A 2

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Sinanović Fahrudin – Kalesija

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo

5

Karić Jovo - Trebinje

Bezbjednost

Hajlovac Adis - Visoko

6

Bjelica Vladimir – I.Sarajevo

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 13 6 0 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 11 3 5 36
3 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 4 5 34
4 FK VELEŽ 19 9 6 4 33
5 FK BORAC 19 10 2 7 32
6 HŠK ZRINJSKI 19 10 2 7 32
7 FK TUZLA CITY 19 8 3 8 27
8 FK SLOBODA TUZLA 19 6 4 9 22
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 6 1 12 19
10 FK RADNIK 19 3 6 10 15
11 FK KRUPA NA VRBASU 19 3 4 12 13
12 FK OLIMPIK 19 4 1 14 13
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
HŠK ZRINJSKI --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK BORAC --:-- FK OLIMPIK
FK RADNIK --:-- FK VELEŽ

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba