Obavještenje - Produženje validnosti UEFA licenci

m:tel Premijer liga BiH 2020/21.

Službena lica za 1. kolo

 

FK BORAC - FK MLADOST

Datum

01.08.2020.

TV:

 ARENA SPORT                              

Sudija:

 Jelić Frano – Široki Brijeg

Mjesto i termin

Banja Luka                         18:00

A 1:

 Maksimović Bojan – Modriča

Delegat

Lazar Martinović

A 2:

 Kadić Amir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Halilagić Ermin - Sarajevo

4:

 Mulahasanović Adis - Sarajevo

Bezbjednost

 

5:

 

Medicinski službenik

Dr. Ognjen Desančić

6:

 

 

FK SLOBODA - FK RADNIK

Datum

01.08.2020.

 

                                                                           

Sudija:

 Petrović Dragan – Banja Luka

Mjesto i termin

Tuzla                                   17:30

A 1:

 Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Ramiz Omanović

A 2:

 Dujak Goran – Odžak

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

4:

 Gigović Miloš – Gradiška

Bezbjednost

Adnan Džindo

5:

 

Medicinski službenik

Dr. Anel Okić

6:

 

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK VELEŽ

Datum

01.08.2020.

TV:

 ARENA SPORT                                 

Sudija:

 Topalović Sabrija – Zenica

Mjesto i termin

Sarajevo                           20:30

A 1:

 Demir Mirza – Kakanj

Delegat

Milan Janković

A 2:

 Novalić Arnel – Doboj Istok

Posmatrač suđenja

Vukasović Radoslav – Trebinje

4:

 Mujić Elvis – Banovići

Bezbjednost

 

5:

 

Medicinski službenik

Dr. Adnan Šatrović

6:

 

 

HŠK ZRINJSKI - FK OLIMPIK

Datum

01.08.2020.

 

                                

Sudija:

 Bilbija Luka – Prijedor

Mjesto i termin

Mostar                             20:00

A 1:

 Lazić Damir – Brčko

Delegat

Damir Šarić

A 2:

 Udovičić Sreten – Prijedor

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

4:

 Bojo Danijel - Kiseljak

Bezbjednost

Robert Perić

5:

 

Medicinski službenik

Dr. Elvir Bešić

6:

 
 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK TUZLA CITY

Datum

02.08.2020.

TV:

 ARENA SPORT            

Sudija:

 Kaljanac Haris – Sarajevo

Mjesto i termin

Široki Brijeg                     20:00

A 1:

 Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Mirko Milošević

A 2:

 Zahiragić Emir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

4:

 Šehović Admir - Sarajevo

Bezbjednost

 

5:

 

Medicinski službenik

Dr. Emir Miletić

6:

 

 

FK KRUPA - FK SARAJEVO

Datum

02.08.2020.

 

 

Sudija:

 Musa Mateo – Čitluk

Mjesto i termin

Krupa na Vrbasu           17:30

A 1:

 Macić Amer – Mostar

Delegat

Vladimir Glavaš

A 2:

 Musa Jure – Čitluk

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

4:

 Marić Dražen - Bijeljina

Bezbjednost

Branislav Puhalac

5:

 

Medicinski službenik

Dr. Mustafa Avdagić

6:

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
01.08.2020. 17:30
FK SLOBODA TUZLA 1 : 1 FK RADNIK
01.08.2020. 18:00
FK BORAC 6 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
01.08.2020. 20:00
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK OLIMPIK
01.08.2020. 20:30
FK ŽELJEZNIČAR 3 : 0 FK VELEŽ
02.08.2020. 17:30
FK KRUPA NA VRBASU 0 : 2 FK SARAJEVO
02.08.2020. 20:00
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 FK TUZLA CITY
  Klub U P N I Bod
1 FK BORAC 1 1 0 0 3
2 FK ŽELJEZNIČAR 1 1 0 0 3
3 FK SARAJEVO 1 1 0 0 3
4 HŠK ZRINJSKI 1 1 0 0 3
5 NK ŠIROKI BRIJEG 1 1 0 0 3
6 FK RADNIK 1 0 1 0 1
7 FK SLOBODA TUZLA 1 0 1 0 1
8 FK OLIMPIK 1 0 0 1 0
9 FK TUZLA CITY 1 0 0 1 0
10 FK KRUPA NA VRBASU 1 0 0 1 0
11 FK VELEŽ 1 0 0 1 0
12 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 0 0 1 0
Domaćin Rezultat Gost
07.08.2020. 17:00
FK RADNIK --:-- FK ŽELJEZNIČAR
07.08.2020. 19:00
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
08.08.2020. 17:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK SARAJEVO
08.08.2020. 17:30
FK OLIMPIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
08.08.2020. 19:00
FK VELEŽ --:-- HŠK ZRINJSKI
08.08.2020. 20:30
FK TUZLA CITY --:-- FK KRUPA NA VRBASU

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba