Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel Premijer liga BiH 2020/21

Službena lica za 8. kolo

 

 FK MLADOST - FK VELEŽ

Datum:

19.09.2020.              16:30

TV prenos

                                                                         

Sudija:

 Peljto Irfan – Sarajevo

Mjesto i termin:

 Doboj Kakanj

A 1:

 Đozić Enes – Sarajevo

Delegat:

 Omanović Ramiz

A 2:

 Milić Dženan – Sarajevo

Posmatrač suđenja:

 Širko Momir – Banja Luka

4:

 Šehović Admir – Sarajevo

Bezbjednost:

 

5:

 

Medicinski službenik:

 Dr. Desančić Ognjen

6:

 

 

 FK RADNIK - FK OLIMPIK    

Datum:

19.09.2020.              18:00

TV prenos

   ARENA TV                                                                          

Sudija:

 Bojo Danijel – Kiseljak

Mjesto i termin:

 Bijeljina

A 1:

 Radaković Igor – Prijedor

Delegat:

 Sinanovic Fahrudin

A 2:

 Čejvanović Mirza – Tuzla

Posmatrač suđenja:

 Ćavar Danko – Široki Brijeg

4:

 Petrović Dragan – Banja Luka

Bezbjednost:

 

5:

 

Medicinski službenik:

 Dr. Jusić Nedžad

6:

 

 

FK BORAC - FK TUZLA CITY  

Datum:

 21.09.2020.              17:55

TV prenos

  ARENA TV                                                                                                                         

Sudija:

 Mulahasanović Adis – Sarajevo

Mjesto i termin:

 Banja Luka

A 1:

 Udovičić Sreten - Prijedor

Delegat:

 Đajić Dragomir

A 2:

 Čaušević Moamer – Sarajevo

Posmatrač suđenja:

 Vukasović Radoslav – Trebinje

4:

 Kaljanac Haris – Sarajevo

Bezbjednost:

 

5:

 

Medicinski službenik:

 Dr. Šatrović Adnan

6:

 

 

FK SLOBODA - FK SARAJEVO

Datum:

20.09.2020.              18:00

TV prenos

 Moja TV                                                                      

Sudija:

 Grbić Zoran – Prijedor

Mjesto i termin:

 Tuzla

A 1:

 Kačavenda Radislav – Gradiška

Delegat:

 Grganović Franjo

A 2:

 Macić Amer – Mostar

Posmatrač suđenja:

 Osmić Muhamed – Maglaj

4:

 Marić Dražen - Bijeljina

Bezbjednost:

 

5:

 

Medicinski službenik:

 Dr. Avdagić Mustafa

6:

 

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK KRUPA

Datum:

 19.09.2020.              20:00

TV prenos

  Moja TV                                                                                    

Sudija:

 Jelić Frano – Široki Brijeg

Mjesto i termin:

 Sarajevo                      

A 1:

 Beljo Davor – Mostar

Delegat:

 Čovčić Ferid

A 2:

 Dujmović Boris – Mostar

Posmatrač suđenja:

 Alispahić Adnan – Zenica

4:

 Musa Mateo – Čitluk

Bezbjednost:

 

5:

 

Medicinski službenik:

 Dr. Ždrale Slavko

6:

 

 

HŠK ZRINJSKI - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum:

Odgođeno

TV prenos:

 ARENA TV                                                                          

Sudija:

 Gigović Miloš – Gradiška

Mjesto i termin:

 Mostar                    

A 1:

 Kadić Amir – Sarajevo

Delegat:

 Marić Radika

A 2:

 Zahiragić Emir – Sarajevo

Posmatrač suđenja:

 Stankić Predrag – Bijeljina

4:

 Bilbija Luka - Prijedor

Bezbjednost:

 

5:

 

Medicinski službenik:

 Dr. Hadžimuratović Adnan

6:

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
24.10.2020. 14:30
FK OLIMPIK 3 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK TUZLA CITY 1 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
24.10.2020. 17:00
FK VELEŽ 1 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
25.10.2020. 14:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 2 FK BORAC
25.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO 3 : 0 FK KRUPA NA VRBASU
25.10.2020. 19:05
FK RADNIK 1 : 1 FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 11 9 2 0 29
2 FK ŽELJEZNIČAR 11 8 1 2 25
3 FK BORAC 12 8 0 4 24
4 FK VELEŽ 12 5 4 3 19
5 NK ŠIROKI BRIJEG 11 5 3 3 18
6 FK TUZLA CITY 12 5 2 5 17
7 HŠK ZRINJSKI 11 5 1 5 16
8 FK SLOBODA TUZLA 12 4 2 6 14
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 12 4 1 7 13
10 FK RADNIK 12 2 5 5 11
11 FK KRUPA NA VRBASU 12 2 1 9 7
12 FK OLIMPIK 12 2 0 10 6
Domaćin Rezultat Gost
01.11.2020. 14:00
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK BORAC
30.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
31.10.2020. 14:00
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK TUZLA CITY
31.10.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK OLIMPIK
HŠK ZRINJSKI --:-- FK VELEŽ
31.10.2020. 19:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK RADNIK

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Rođeni" Mostar, subota 24. 10. 2020. 17:00h
  • Gradski stadion Bijeljina, nedjelja 25. 10. 2020. 19:05h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba