Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel PREMIJER LIGA BiH 2020/21

Službena lica za 12. kolo

 

FK MLADOST - FK BORAC

Datum

25.10.2020.             14:30

TV prenos

ARENA TV                                                                                                                                                    

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Mjesto

Doboj Kakanj

A 1

Lazić Damir – Brčko

Delegat

Sinanović Fahrudin

A 2

Maksimović Bojan – Modriča

Posmatrač suđenja

Stankić Predrag – Bijeljinja

4

Mujić Elvis – Banovići

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr Jusić Nedžad

6

 

FK RADNIK - FK SLOBODA

Datum

25.10.2020.             19:05

TV prenos

ARENA TV                                                                                                                                                                                                                                  

Sudija

Musa Mateo – Čitluk

             Mjesto

Bijeljina

A 1

Dujmović Boris – Mostar

Delegat

Čovčić Ferid

A 2

Kadić Amir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko – Orašje

4

Bandić Antoni – Grude

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Avadagić Mustafa

6

 

FK VELEŽ – FK ŽELJEZNIČAR

Datum

24.10.2020.             17:00

TV prenos

MOJA TV                                                

Sudija

Bilbija Luka – Prijedor

Mjesto

Mostar

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Delegat

Omanović Ramiz

A 2

Dujak Goran – Odžak

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

4

Grbić Zoran – Prijedor

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Miletić Emir

6

 

FK OLIMPIK – HŠK ZRINJSKI

Datum

24.10.2020.             14:30

TV prenos

                                

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Mjesto

Sarajevo

A 1

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Grbić Željko

A 2

Čejvanović Mirza – Tuzla

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed – Maglaj

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Ždrale Slavko

6

 

FK TUZLA CITY - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

24.10.2020.             14:30

TV prenos

ARENA TV                                                                                                                                                                                                

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Mjesto

Tuzla                  

A 1

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Ristović Davor

A 2

Zelenika Marko – Mostar

Posmatrač suđenja

Širko Momir – Banja Luka

4

Šehović Admir – Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Hadžimuratović Adnan

6

 

FK SARAJEVO - FK KRUPA

Datum

25.10.2020.             17:00

TV prenos

MOJA TV                                                

Sudija

Marić Dražen – Bijeljina

Mjesto

Sarajevo              

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Grganović Franjo

A 2

Musa Jure – Čitluk

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Bešić Elvir

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
27.11.2020. 13:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 4 FK ŽELJEZNIČAR
28.11.2020. 13:00
FK SLOBODA TUZLA 0 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK OLIMPIK 3 : 2 FK TUZLA CITY
28.11.2020. 15:00
FK VELEŽ 0 : 0 FK SARAJEVO
28.11.2020. 17:00
FK BORAC 1 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
29.11.2020. 15:00
FK RADNIK 1 : 1 FK KRUPA NA VRBASU
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 16 11 5 0 38
2 FK ŽELJEZNIČAR 16 10 3 3 33
3 HŠK ZRINJSKI 16 9 2 5 29
4 FK BORAC 16 9 1 6 28
5 NK ŠIROKI BRIJEG 16 7 4 5 25
6 FK VELEŽ 16 6 6 4 24
7 FK TUZLA CITY 16 7 3 6 24
8 FK SLOBODA TUZLA 16 5 4 7 19
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 16 5 1 10 16
10 FK RADNIK 16 2 6 8 12
11 FK KRUPA NA VRBASU 16 2 4 10 10
12 FK OLIMPIK 16 3 1 12 10
Domaćin Rezultat Gost
01.12.2020. 13:00
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
01.12.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK SLOBODA TUZLA
02.12.2020. 13:00
FK OLIMPIK --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK BORAC
02.12.2020. 15:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK ŽELJEZNIČAR
02.12.2020. 17:00
FK SARAJEVO --:-- FK RADNIK

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Tušanj" Tuzla, utorak 01. 12. 2020. 13:00h
  • Stadion "Bijeli brijeg" Mostar, srijeda 02. 12. 2020. 15:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba