Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel PREMIJER LIGA BiH 2020/21

Službena lica za 13. kolo

 

FK SARAJEVO – FK MLADOST

Datum

Petak 30.10.2020. 17:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Mjesto

Sarajevo

A 1

Žugić Nebojša – Banja Luka

Delegat

Goran Skoko

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Posmatrač suđenja

Kaplan semir - Stolac

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Slavko Ždrale

6

 

FK KRUPA – FK TUZLA CITY

Datum

31.10.2020. 14:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 1

Ćolić Josip – Kupres

Delegat

Mirko Milošević

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Adnan Šatrović

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG – FK OLIMPIK

Datum

31.10.2020. 17:00

TV prenos

 

Sudija

Njegomirović Aleksandar – Prnjavor

Mjesto

Široki Brijeg

A 1

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Mario Ćosić

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko – Orašje

4

Musa Mateo – Čitluk

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Elvir Bešić

6

 

HŠK ZRINJSKI – FK VELEŽ

Datum

31.10.2020. 17:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 1

Udovičić Sreten – Prijedor

Delegat

Damir Šarić

A 2

Dujak Goran – Odžak

Posmatrač suđenja

Širko Momir – Banja Luka

4

Šehović Admir - Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Ognjen Desančić

6

 

FK ŽELJEZNIČAR – FK RADNIK

Datum

31.10.2020. 19:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Topalović sabrija – Zenica

Mjesto

Sarajevo

A 1

Demir Mirza – Kakanj

Delegat

Dragomir Đajić

A 2

Čejvanović Mirza – Tuzla

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio – Višići

4

Bandić Antoni – Grude

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Mustafa Avdagić

6

 

FK SLOBODA – FK BORAC

Datum

01.11.2020. 14:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Bilbija Luka – Prijedor

Mjesto

Tuzla

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Delegat

Esnaf Buza

A 2

Čaušević Moamer – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kulović Sead – Sarajevo

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Adnan Hadžimuratović

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
27.11.2020. 13:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 4 FK ŽELJEZNIČAR
28.11.2020. 13:00
FK SLOBODA TUZLA 0 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK OLIMPIK 3 : 2 FK TUZLA CITY
28.11.2020. 15:00
FK VELEŽ 0 : 0 FK SARAJEVO
28.11.2020. 17:00
FK BORAC 1 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
29.11.2020. 15:00
FK RADNIK 1 : 1 FK KRUPA NA VRBASU
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 16 11 5 0 38
2 FK ŽELJEZNIČAR 16 10 3 3 33
3 HŠK ZRINJSKI 16 9 2 5 29
4 FK BORAC 16 9 1 6 28
5 NK ŠIROKI BRIJEG 16 7 4 5 25
6 FK VELEŽ 16 6 6 4 24
7 FK TUZLA CITY 16 7 3 6 24
8 FK SLOBODA TUZLA 16 5 4 7 19
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 16 5 1 10 16
10 FK RADNIK 16 2 6 8 12
11 FK KRUPA NA VRBASU 16 2 4 10 10
12 FK OLIMPIK 16 3 1 12 10
Domaćin Rezultat Gost
01.12.2020. 13:00
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
01.12.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK SLOBODA TUZLA
02.12.2020. 13:00
FK OLIMPIK --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK BORAC
02.12.2020. 15:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK ŽELJEZNIČAR
02.12.2020. 17:00
FK SARAJEVO --:-- FK RADNIK

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Tušanj" Tuzla, utorak 01. 12. 2020. 13:00h
  • Stadion "Bijeli brijeg" Mostar, srijeda 02. 12. 2020. 15:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba