Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel PREMIJER LIGA BiH 2020/21

Službena lica za 14. kolo

 

FK MLADOST – FK SLOBODA

Datum

07.11.2020. 13:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Mjesto

Doboj Kakanj

A 1

Zahirović Emir – Sarajevo

Delegat

Lazar Martinović

A 2

Žugić Nebojša – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Ermin Halilagić - Sarajevo

4

Marić Dražen - Bijeljina

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Slavko Ždrale

6

 

FK BORAC – FK ŽELJEZNIČAR

Datum

09.11.2020. 18:00

TV prenos

ARENA TV

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Mjesto

Banja Luka

A 1

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Miloš Brkić

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Radislav Vukasović - Trebinje

4

Topalović Sabrija - Zenica

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Mustafa Avdagić

6

 

FK RADNIK – HŠK ZRINJSKI

Datum

08.11.2020. 17:00

TV prenos

ARENA TV

Sudija

Musić Admir - Sarajevo

Mjesto

Bijeljina

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Samir Ćupina

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Adnan Alispahić - Zenica

4

Šehović Admir – Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Edina Lazović

6

 

FK VELEŽ – NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

08.11.2020. 15:00

TV prenos

ARENA TV

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Mjesto

Mostar

A 1

Lazić Damir - Brčko

Delegat

Haris Gvozden

A 2

Maksimović Bojan – Modriča

Posmatrač suđenja

Dragan Vasiljević - Doboj

4

Bilbija Luka –Prijedor

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Emir Miletić

6

 

FK OLIMPIK – FK KRUPA

Datum

07.11.2020. 13:00

TV prenos

 

Sudija

Bandić Antoni – Grude

Mjesto

Sarajevo

A 1

Dujmović Boris – Mostar

Delegat

Haris Idrizović

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Posmatrač suđenja

Predrag Stankić - Bijeljina

4

Musa Mateo – Čitluk

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Ognjen Desančić

6

 

FK TUZLA CITY – FK SARAJEVO

Datum

08.11.2020. 13:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Mjesto

Tuzla

A 1

Zelenika Marko – Mostar

Delegat

Radika Marić

A 2

Macić Amer – Mostar

Posmatrač suđenja

Danko Ćavar – Široki Brijeg

4

Njegomirović Aleksandar – Prnjavor

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Adnan Šatrović

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
27.11.2020. 13:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 4 FK ŽELJEZNIČAR
28.11.2020. 13:00
FK SLOBODA TUZLA 0 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK OLIMPIK 3 : 2 FK TUZLA CITY
28.11.2020. 15:00
FK VELEŽ 0 : 0 FK SARAJEVO
28.11.2020. 17:00
FK BORAC 1 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
29.11.2020. 15:00
FK RADNIK 1 : 1 FK KRUPA NA VRBASU
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 16 11 5 0 38
2 FK ŽELJEZNIČAR 16 10 3 3 33
3 HŠK ZRINJSKI 16 9 2 5 29
4 FK BORAC 16 9 1 6 28
5 NK ŠIROKI BRIJEG 16 7 4 5 25
6 FK VELEŽ 16 6 6 4 24
7 FK TUZLA CITY 16 7 3 6 24
8 FK SLOBODA TUZLA 16 5 4 7 19
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 16 5 1 10 16
10 FK RADNIK 16 2 6 8 12
11 FK KRUPA NA VRBASU 16 2 4 10 10
12 FK OLIMPIK 16 3 1 12 10
Domaćin Rezultat Gost
01.12.2020. 13:00
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
01.12.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK SLOBODA TUZLA
02.12.2020. 13:00
FK OLIMPIK --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK BORAC
02.12.2020. 15:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK ŽELJEZNIČAR
02.12.2020. 17:00
FK SARAJEVO --:-- FK RADNIK

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Rođeni" Mostar, subota 28. 11. 2020. 15:00h
  • Gradski stadion Banja Luka, subota 28. 11. 2020. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba