Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel PREMIJER LIGA BiH 2020/21

Službena lica za 16. kolo

 

FK MLADOST - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

27.11.2020.             13:00

TV prenos

MOJA TV                                                                         

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Mjesto

Doboj Kakanj

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Čovčić Ferid

A 2

Zelenika Marko – Mostar

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

4

Musa Mateo – Čitluk

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Desančić Ognjen

6

 

FK SLOBODA – HŠK ZRINJSKI

Datum

28.11.2020.             13:00

TV prenos

MOJA TV                                                                                                                                                  

Sudija

Njegomirović Aleksandar – Prnjavor

Mjesto

Tuzla

A 1

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

Grganović Franjo

A 2

Kačavenda Radislav – Gradiška

Posmatrač suđenja

Halilagić Ermin – Sarajevo

4

Musić Admir - Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Jusić Nedžad

6

 

FK BORAC – NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

28.11.2020.             17:00

TV prenos

ARENA TV                                                

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Mjesto

Banja Luka

A 1

Dujak Goran – Odžak

Delegat

Hadžić Amir

A 2

Čejvanović Mirza – Tuzla

Posmatrač suđenja

Kulović Sead – Sarajevo

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Šatrović Adnan

6

 

FK RADNIK – FK KRUPA

Datum

29.11.2020.             15:00

TV prenos

ARENA TV                                                                                

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Mjesto

Bijeljina

A 1

Macić Amer – Mostar

Delegat

Sinanović Fahrudin

A 2

Beljo Davor – Mostar

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko – Orašje

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Lazović Edina

6

 

FK VELEŽ - FK SARAJEVO

Datum

28.11.2020.              15:00

TV prenos

ARENA TV                                                                                          

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Mjesto

Mostar                

A 1

Lazić Damir - Brčko

Delegat

Đajić Dragomir

A 2

Čolić Josip – Kupres

Posmatrač suđenja

Širko Momir – Banja Luka

4

Topalović Sabrija – Zenica

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr.Čondrić Darko

6

 

FK OLIMPIK - FK TUZLA CITY

Datum

28.11.2020.               13:00

TV prenos

 

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Mjesto

Sarajevo              

A 1

Maksimović Bojan - Modriča

Delegat

Grbić Željko

A 2

Žugić Nebojša – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Mijatović Srđan

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 13 6 0 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 11 3 5 36
3 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 4 5 34
4 FK VELEŽ 19 9 6 4 33
5 FK BORAC 19 10 2 7 32
6 HŠK ZRINJSKI 19 10 2 7 32
7 FK TUZLA CITY 19 8 3 8 27
8 FK SLOBODA TUZLA 19 6 4 9 22
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 6 1 12 19
10 FK RADNIK 19 3 6 10 15
11 FK KRUPA NA VRBASU 19 3 4 12 13
12 FK OLIMPIK 19 4 1 14 13
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
HŠK ZRINJSKI --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK BORAC --:-- FK OLIMPIK
FK RADNIK --:-- FK VELEŽ

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba