Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel PREMIJER LIGA BiH 2020/21

Službena lica za 17. kolo

 

FK OLIMPIK - FK MLADOST

Datum

02.12.2020.             13:00

TV prenos

                                                                       

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Mjesto

Sarajevo

A 1

Udovičić Sreten – Prijedor

Delegat

Ćosić Mario

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir – Stolac

4

Mujić Elvis – Banovići

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Ždrale Slavko

6

 

FK TUZLA CITY – FK VELEŽ

Datum

01.12.2020.             13:00

TV prenos

MOJA TV                                                                          

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Milošević Mirko

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed – Maglaj

4

Bojo Danijel – Kiseljak

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Jusić Nedžad

6

 

FK SARAJEVO – FK RADNIK

Datum

02.12.2020.             17:00

TV prenos

ARENA TV                                            

Sudija

Musa Mateo – Čitluk

Mjesto

Sarajevo

A 1

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Skoko Goran

A 2

Čejvanović Mirza – Tuzla

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan – Zenica

4

Topalović Sabrija – Zenica

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Šatrović Adnan

6

 

FK KRUPA – FK BORAC

Datum

02.12.2020.             13:00

TV prenos

ARENA TV                                                                              

Sudija

Njegomirović Aleksandar – Prnjavor

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 1

Lazić Damir – Brčko

Delegat

Šarić Damir

A 2

Maksimović Bojan – Modriča

Posmatrač suđenja

Širko Momir – Banja Luka

4

Grbić Zoran – Prijedor

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Desančić Ognjen

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK SLOBODA

Datum

01.12.2020.             17:00

TV prenos

ARENA TV                                                                                                                         

Sudija

Musić Admir – Sarajevo

Mjesto

Široki Brijeg                

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Ćupina Samir

A 2

Čolić Josip – Kupres

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio – Višići

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Hadžimuratović Adnan

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

02.12.2020.             15:00

TV prenos

MOJA TV                                                                          

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Mjesto

Mostar            

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Delegat

Ristović Davor

A 2

Dujak Goran – Odžak

Posmatrač suđenja

Vukasović Radoslav - Trebinje

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Čondrić Darko

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 13 6 0 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 11 3 5 36
3 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 4 5 34
4 FK VELEŽ 19 9 6 4 33
5 FK BORAC 19 10 2 7 32
6 HŠK ZRINJSKI 19 10 2 7 32
7 FK TUZLA CITY 19 8 3 8 27
8 FK SLOBODA TUZLA 19 6 4 9 22
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 6 1 12 19
10 FK RADNIK 19 3 6 10 15
11 FK KRUPA NA VRBASU 19 3 4 12 13
12 FK OLIMPIK 19 4 1 14 13
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
HŠK ZRINJSKI --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK BORAC --:-- FK OLIMPIK
FK RADNIK --:-- FK VELEŽ

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba