Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel PREMIJER LIGA BiH 2020/21

Službena lica za 18. kolo

 

FK MLADOST - HŠK ZRINJSKI

Datum

06.12.2020.             13:00

TV prenos

ARENA TV                                                                        

Sudija

Njegomirović Aleksandar - Prnjavor

Mjesto

Doboj Kakanj

A 1

Žugić Nebojša – Banja Luka

Delegat

Pilav Berin

A 2

Zahiragić Emir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

4

Musić Admir - Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Lazović Edina

6

 

FK ŽELJEZNIČAR – NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

06.12.2020.             15:00

TV prenos

MOJA TV                                                                            

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Mjesto

Sarajevo

A 1

Demir Mirza – Kakanj

Delegat

Martinović Lazar

A 2

Udovičić Sreten – Prijedor

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

4

Grbić Zoran – Prijedor

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Ždrale Slavko

6

 

FK SLOBODA – FK KRUPA

Datum

06.12.2020.             13:00

TV prenos

                                                  

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Mjesto

Tuzla

A 1

Zelenika Marko – Mostar

Delegat

Čovčić Ferid

A 2

Dujmović Boris – Mostar

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

4

Musa Mateo – Čitluk

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Mijatović Srđan

6

 

FK BORAC – FK SARAJEVO

Datum

06.12.2020.             17:00

TV prenos

ARENA TV                                                                          

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Mjesto

Banja Luka

A 1

Lazić Damir – Brčko

Delegat

Brkić Miloš

A 2

Čejvanović Mirza – Tuzla

Posmatrač suđenja

Stankić Predrag - Bijeljina

4

Topalović Sabrija - Zenica

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Šatrović Adnan

6

 

FK RADNIK - FK TUZLA CITY

Datum

05.12.2020.             15:00

TV prenos

MOJA TV                                                                                                                        

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Mjesto

Bijeljina                

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Delegat

Buza Esnaf

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

4

Sivac Ermin - Zenica

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Okić Anel

6

 

FK VELEŽ - FK OLIMPIK

Datum

05.12.2020.             17:00

TV prenos

ARENA TV                                                                          

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Mjesto

Mostar            

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Mandić Mile

A 2

Čolić Josip – Kupres

Posmatrač suđenja

Vukasović Radoslav - Trebinje

4

Bandić Antoni - Grude

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Miletić Emir

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 13 6 0 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 11 3 5 36
3 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 4 5 34
4 FK VELEŽ 19 9 6 4 33
5 FK BORAC 19 10 2 7 32
6 HŠK ZRINJSKI 19 10 2 7 32
7 FK TUZLA CITY 19 8 3 8 27
8 FK SLOBODA TUZLA 19 6 4 9 22
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 6 1 12 19
10 FK RADNIK 19 3 6 10 15
11 FK KRUPA NA VRBASU 19 3 4 12 13
12 FK OLIMPIK 19 4 1 14 13
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
HŠK ZRINJSKI --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK BORAC --:-- FK OLIMPIK
FK RADNIK --:-- FK VELEŽ

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba