Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel PREMIJER LIGA BiH 2020/21

Službena lica za 19. kolo

 

FK VELEŽ – FK MLADOST

Datum

13.12.2020.             15:00

TV prenos

MOJA TV                                                                       

Sudija

Bandić Antoni – Grude

Mjesto

Mostar

A 1

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Omanović Ramiz

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

4

Bojo Danijel – Kiseljak

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Hadžimuratović Adnan

6

 

FK OLIMPIK – FK RADNIK

Datum

12.12.2020.             13:00

TV prenos

                                                                           

Sudija

Topalović Sabrija – Zenica

Mjesto

Sarajevo

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Delegat

Glavaš Vladimir

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo

4

Mujić Elvis - Banovići

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Ždrale Slavko

6

 

FK TUZLA CITY – FK BORAC

Datum

13.12.2020.             13:00

TV prenos

ARENA TV                                              

Sudija

Bilbija Luka – Prijedor

Mjesto

Tuzla

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Marić Radika

A 2

Čaušević Moamer – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Halilagić Ermin – Sarajevo

4

Njegomirović Aleksandar- Prnjavor

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Mijatović Srđan

6

 

FK SARAJEVO – FK SLOBODA

Datum

12.12.2020.             17:00

TV prenos

ARENA TV                                                                              

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Mjesto

Sarajevo

A 1

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Janković Milan

A 2

Zelenika Marko – Mostar

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Okić Anel

6

 

FK KRUPA - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

12.12.2020.             13:00

TV prenos

MOJA TV                                                                                                                    

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Mjesto

Krupa na Vrbasu            

A 1

Demir Mirza - Kakanj

Delegat

Idrizović Haris

A 2

Macić Amer – Mostar

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir – Stolac

4

Sivac Ermin – Zenica

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Desančić Ognjen

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - HŠK ZRINJSKI

Datum

13.12.2020.             17:00

TV prenos

ARENA TV                                                                              

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Mjesto

Široki Brijeg            

A 1

Dujak Goran - Odžak

Delegat

Frljić Ljuban

A 2

Kadić Amir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed – Maglaj

4

Musić Admir - Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Čondrić Darko

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 13 6 0 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 11 3 5 36
3 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 4 5 34
4 FK VELEŽ 19 9 6 4 33
5 FK BORAC 19 10 2 7 32
6 HŠK ZRINJSKI 19 10 2 7 32
7 FK TUZLA CITY 19 8 3 8 27
8 FK SLOBODA TUZLA 19 6 4 9 22
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 6 1 12 19
10 FK RADNIK 19 3 6 10 15
11 FK KRUPA NA VRBASU 19 3 4 12 13
12 FK OLIMPIK 19 4 1 14 13
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
HŠK ZRINJSKI --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK BORAC --:-- FK OLIMPIK
FK RADNIK --:-- FK VELEŽ

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba