Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel PREMIJER LIGA BiH 2020/21

Službena lica za 24. kolo

 

FK KRUPA – FK TUZLA CITY

Datum

03.04.2021. 15:00

TV prenos

 

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 1

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Berin Pilav

A 2

Čaušević Moamer – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir – Sarajevo

4

Šehović Admir – Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Edina Lazović

6

 

FK SLOBODA – FK ŽELJEZNIČAR

Datum

03.04.2021. 15:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Mjesto

Tuzla

A 1

Dujak Goran – Odžak

Delegat

Radika Marić

A 2

Zelenika Marko – Mostar

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio – Višići

4

Grbić Zoran – Prijedor

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Srđan Mijatović

6

 

FK MLADOST – HŠK ZRINJSKI

Datum

02.04.2021. 15:00

TV prenos

ARENA TV

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Mjesto

Doboj Kakanj

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Franjo Grganović

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan – Doboj

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Adnan Hadžimuratović

6

 

FK RADNIK – FK BORAC

Datum

02.04.2021. 18:00

TV prenos

ARENA TV

Sudija

Gigović Miloš – Gradiška

Mjesto

Bijeljina

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Delegat

Damir Šarić

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Posmatrač suđenja

Kulović Sead – Sarajevo

4

Topalović Sabrija – Zenica

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Anel Okić

6

 

FK OLIMPIK – FK VELEŽ

Datum

05.04.2021. 18:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Mjesto

Sarajevo

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Fahrudin Sinanović

A 2

Žugić Nebojša – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Širko Momir – Banja Luka

4

Bandić Antoni – Grude

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Elvir Bešić

6

 

FK SARAJEVO – NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

03.04.2021. 17:00

TV prenos

ARENA TV

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Mjesto

Sarajevo

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Delegat

Dragomir Đajić

A 2

Beljo Davor – Mostar

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

4

Bilbija Luka - Prijedor

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Emir Miletić

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
10.04.2021. 17:00
FK ŽELJEZNIČAR 4 : 4 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
10.04.2021. 19:00
HŠK ZRINJSKI 3 : 0 FK RADNIK
11.04.2021. 15:00
FK TUZLA CITY 1 : 0 FK SLOBODA TUZLA
11.04.2021. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2 FK KRUPA NA VRBASU
11.04.2021. 19:00
FK BORAC 3 : 0 FK OLIMPIK
12.04.2021. 18:00
FK VELEŽ 1 : 0 FK SARAJEVO
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 25 15 7 3 52
2 FK BORAC 25 15 2 8 47
3 FK VELEŽ 25 12 9 4 45
4 HŠK ZRINJSKI 25 14 3 8 45
5 NK ŠIROKI BRIJEG 25 13 6 6 45
6 FK TUZLA CITY 25 12 5 8 41
7 FK ŽELJEZNIČAR 25 11 6 8 39
8 FK SLOBODA TUZLA 25 7 4 14 25
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 25 7 3 15 24
10 FK RADNIK 25 4 8 13 20
11 FK OLIMPIK 25 6 2 17 20
12 FK KRUPA NA VRBASU 25 3 7 15 16
Domaćin Rezultat Gost
17.04.2021. 15:00
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK TUZLA CITY
17.04.2021. 19:00
FK SARAJEVO --:-- FK BORAC
18.04.2021. 15:00
FK OLIMPIK --:-- HŠK ZRINJSKI
18.04.2021. 17:00
FK RADNIK --:-- FK ŽELJEZNIČAR
18.04.2021. 19:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK VELEŽ

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Rođeni" Mostar, Ponedjeljak 12. 04. 2021. 18:00h
  • Stadion "Tušanj" Tuzla, nedjelja 11. 04. 2021. 15:00h
  • Avaz
  • Centrotrans
  • Geneco
  • Oaza

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba