Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel PREMIJER LIGA BiH 2020/21

Službena lica za 27. kolo

 

FK VELEŽ – FK KRUPA

Datum

24.04.2021. 15:00

TV prenos

ARENA TV

Sudija

Njegomirović Aleksandar – Prnjavor

Mjesto

Mostar

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Milan Janković

A 2

Udovičić Sreten – Prijedor

Posmatrač suđenja

Halilagić Ermin - Sarajevo

4

Bandić Antoni – Grude

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Darko Čondrić

6

 

FK BORAC – NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

25.04.2021. 19:00

TV prenos

ARENA TV

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Mjesto

Banja Luka

A 1

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

Dragomir Đajić

A 2

Čaušević Moamer – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko – Orašje

4

Sivac Ermin – Zenica

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Mustafa Avdagić

6

 

HŠK ZRINJSKI – FK SARAJEVO

Datum

24.04.2021. 19:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Mjesto

Mostar

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Delegat

Ljuban Frljić

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed – Maglaj

4

Mujić Elvis – Banovići

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Anel Okić

6

 

FK ŽELJEZNIČAR – FK OLIMPIK

Datum

25.04.2021. 17:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Mjesto

Sarajevo

A 1

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Damir Šarić

A 2

Zahiragić Emir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir – Sarajevo

4

Musić Admir – Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Slavko Ždrale

6

 

FK TUZLA CITY – FK RADNIK

Datum

25.04.2021. 15:00

TV prenos

ARENA TV

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 1

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Vlado Glavaš

A 2

Dujmović Boris – Mostar

Posmatrač suđenja

Širko Momir – Banja Luka

4

Grbić Zoran – Prijedor

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Elvir Bešić

6

 

FK SLOBODA – FK MLADOST

Datum

24.04.2021. 15:00

TV prenos

 

Sudija

Gigović Miloš – Gradiška

Mjesto

Tuzla

A 1

Žugić Nebojša – Banja Luka

Delegat

Berin Pilav

A 2

Zelenika Marko – Mostar

Posmatrač suđenja

Vukasović Radoslav – Trebinje

4

Musa Mateo – Čitluk

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Srđan Mijatović

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
01.05.2021. 15:00
FK KRUPA NA VRBASU 3 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
01.05.2021. 16:55
FK SARAJEVO 3 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
01.05.2021. 19:05
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 HŠK ZRINJSKI
03.05.2021. 15:00
FK OLIMPIK 1 : 1 FK TUZLA CITY
30.04.2021. 17:00
FK RADNIK 1 : 2 FK SLOBODA TUZLA
30.04.2021. 20:00
FK VELEŽ 1 : 1 FK BORAC
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 28 16 8 4 56
2 FK BORAC 28 17 3 8 54
3 FK VELEŽ 28 14 10 4 52
4 HŠK ZRINJSKI 28 15 4 9 49
5 NK ŠIROKI BRIJEG 28 14 6 8 48
6 FK TUZLA CITY 28 13 6 9 45
7 FK ŽELJEZNIČAR 28 11 7 10 40
8 FK SLOBODA TUZLA 28 9 4 15 31
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 28 8 3 17 27
10 FK OLIMPIK 28 7 3 18 24
11 FK KRUPA NA VRBASU 28 5 7 16 22
12 FK RADNIK 28 4 9 15 21
Domaćin Rezultat Gost
FK BORAC --:-- FK KRUPA NA VRBASU
HŠK ZRINJSKI --:-- FK VELEŽ
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK TUZLA CITY --:-- FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK OLIMPIK
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK RADNIK

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Asim Ferhatović-Hase" Sarajevo, subota 01. 05. 2021. 16:55h
  • Stadion "Rođeni" Mostar, petak 30. 04. 2021. 20:00h
  • Avaz
  • Centrotrans
  • Geneco
  • Oaza

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba