Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel PREMIJER LIGA BiH 2021/22

Službena lica za 8. kolo

 

FK LEOTAR – HŠK ZRINJSKI

Datum

11.09.2021.             16:30

TV prenos

ARENA

Sudija

Njegomirović Aleksandar – Prnjavor

Mjesto

Trebinje

A 1

Udovičić Sreten – Prijedor

Delegat

Gvozden Haris – Sarajevo

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

4

Grbić Zoran - Prijedor

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

FK RUDAR PRIJEDOR – HŠK POSUŠJE

Datum

12.09.2021.             16:30

TV prenos

 

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Mjesto

Prijedor

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Delegat

Hadžić Amir – V. Kladuša

A 2

Beljo Davor – Mostar

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio – Čapljina

4

Šehović Admir – Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

FK RADNIK – FK TUZLA CITY

Datum

11.09.2021.             19:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Musa Mateo – Čitluk

Mjesto

Bijeljina

A 1

Dujmović Boris – Mostar

Delegat

Pilav Berin – Sarajevo

A 2

Musa Jure – Čitluk

Posmatrač suđenja

Kulović Sead – Sarajevo

4

Sivac Ermin – Zenica

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

FK SLOBODA – FK BORAC

Datum

11.09.2021.             21:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Bilbija Luka – Prijedor

Mjesto

Tuzla

A 1

Lazić Damir – Brčko

Delegat

Stojčić Siniša – Laktaši

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

4

Marić Dražen – Bijeljina

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG – FK ŽELJEZNIČAR

Datum

12.09.2021.             21:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Gigović Miloš – Gradiška

Mjesto

Široki Brijeg

A 1

Macić Amer – Mostar

Delegat

Martinović Lazar - Čapljina

A 2

Kačavenda Radislav – Gradiška

Posmatrač suđenja

Vukasović Radoslav - Trebinje

4

Drinić Velimir - Modriča

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

FK VELEŽ – FK SARAJEVO

Datum

10.09.2021.             20:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Bandić Antoni – Grude

Mjesto

Mostar

A 1

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Ristović Davor – Ist. Sarajevo

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Arnautović Midhat – Tuzla

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
25.09.2021. 15:00
FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 0 FK RADNIK
25.09.2021. 17:00
FK TUZLA CITY 2 : 1 FK VELEŽ
25.09.2021. 19:00
FK BORAC 1 : 0 FK SARAJEVO
26.09.2021. 15:00
HŠK POSUŠJE 2 : 2 NK ŠIROKI BRIJEG
26.09.2021. 17:00
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0 FK LEOTAR
26.09.2021. 21:00
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK TUZLA CITY 10 8 1 1 25
2 HŠK ZRINJSKI 11 7 3 1 24
3 FK SARAJEVO 11 5 2 4 17
4 FK SLOBODA TUZLA 11 4 4 3 16
5 FK BORAC 10 4 4 2 16
6 FK ŽELJEZNIČAR 11 3 5 3 14
7 NK ŠIROKI BRIJEG 11 2 7 2 13
8 FK VELEŽ 11 3 3 5 12
9 FK RUDAR PRIJEDOR 11 3 2 6 11
10 FK LEOTAR 11 3 2 6 11
11 HŠK POSUŠJE 11 1 5 5 8
12 FK RADNIK 11 1 4 6 7
Domaćin Rezultat Gost
02.10.2021. 15:00
FK LEOTAR --:-- FK RADNIK
HŠK POSUŠJE --:-- FK VELEŽ
02.10.2021. 19:00
HŠK ZRINJSKI --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
03.10.2021. 15:00
FK RUDAR PRIJEDOR --:-- FK SLOBODA TUZLA
03.10.2021. 17:00
FK TUZLA CITY --:-- FK SARAJEVO
04.10.2021. 18:00
FK BORAC --:-- FK ŽELJEZNIČAR
  • Avaz
  • Centrotrans
  • Geneco
  • Oaza
  • Oaza

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba