Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel PREMIJER LIGA BiH 2021/22

Službena lica za 14. kolo

 

FK LEOTAR – FK SLOBODA

Datum

23.10.2021.             13:00

TV prenos

 

Sudija

Gigović Miloš – Gradiška

Mjesto

Trebinje

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Delegat

Dodig Blaženko - Ljubuški

A 2

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Posmatrač suđenja

Budimlić Asmir - Bihać

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

FK RADNIK – NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

24.10.2021.             13:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Mjesto

Bijeljina

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Radmilović Safet - Goražde

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir – Sarajevo

4

Bilbija Luka – Prijedor

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

FK RUDAR PRIJEDOR – FK VELEŽ

Datum

23.10.2021.             13:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Mjesto

Prijedor

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Grganović Franjo – Novi Travnik

A 2

Čaušević Moamer – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Stankić Predrag – Bijeljina

4

Sivac Ermin – Zenica

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

HŠK ZRINJSKI – FK SARAJEVO

Datum

23.10.2021.             17:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Mjesto

Mostar

A 1

Dujak Goran – Odžak

Delegat

Janković Milan - Trebinje

A 2

Lazić Damir – Brčko

Posmatrač suđenja

Valjić Ognjen – Banja Luka

4

Topalović Sabrija – Zenica

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

HŠK POSUŠJE – FK ŽELJEZNIČAR

Datum

24.10.2021.             13:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Mjesto

Posušje

A 1

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Memišević Jasmin - Breza

A 2

Maksimović Davor – Doboj

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

4

Marić Dražen - BIjeljina

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

FK TUZLA CITY – FK BORAC

Datum

24.10.2021.             19:30

TV prenos

ARENA

Sudija

Musa Mateo – Čitluk

Mjesto

Tuzla

A 1

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Radika Marić - Bijeljina

A 2

Dujmović Boris – Mostar

Posmatrač suđenja

Halilagić Ermin - Sarajevo

4

Šehović Admir - Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 HŠK ZRINJSKI 19 15 3 1 48
2 FK TUZLA CITY 19 10 6 3 36
3 FK BORAC 19 7 9 3 30
4 FK SARAJEVO 19 8 4 7 28
5 NK ŠIROKI BRIJEG 19 6 9 4 27
6 FK ŽELJEZNIČAR 19 6 8 5 26
7 FK SLOBODA TUZLA 19 5 9 5 24
8 FK VELEŽ (-3) 19 6 6 7 21
9 FK RUDAR PRIJEDOR 19 3 7 9 16
10 HŠK POSUŠJE 19 3 7 9 16
11 FK LEOTAR 19 4 4 11 16
12 FK RADNIK 19 2 6 11 12
Domaćin Rezultat Gost
FK LEOTAR --:-- FK SARAJEVO
FK VELEŽ --:-- FK ŽELJEZNIČAR
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK BORAC
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK RADNIK --:-- HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR --:-- HŠK ZRINJSKI
  • Avaz
  • Centrotrans
  • Geneco
  • Oaza
  • Oaza

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba