Ženska «U-19» reprezentacija


 

Selektor: Nikola Nikić
Trener asistent: Arijana Puljić
Trener asistent: Lejlad Šarić

Trener golmana: Adnan Gušo

 

„U-19“  EP 2016/17. kvalifikacije

Grupa 7 (Domaćin: Bosna i Hercegovina 18.-23. oktobar 2016)

  Tim P W D L F A +/- Pts
1  Sweden Švedska 3 3 0 0 10 1 9 9
2  Portugal Portugal 3 2 0 1 5 1 4 6
3  Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina 3 1 0 2 2 8 -6 3
4  Georgia Gruzija 3 0 0 3 0 7 -7 0

Rezultati kvalifikacija:

 
1. kolo, 18. oktobar 2016.
Stadion Etno selo Stanišići, Bijeljina 14.00h
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 0-3 Portugal Portugal
 
Gradski stadion, Bijeljina 14.00h
Švedska Sweden 4-0 Georgia Gruzija
 
2. kolo, 20. oktobar 2016.
Stadion Etno selo Stanišići, Bijeljina 14.00h
Švedska Sweden 5-1 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
Gradski stadion, Bijeljina 14.00h
Portugal Portugal 2-0 Georgia Gruzija
 
3. kolo, 23. oktobar 2016.
Gradski stadion, Bijeljina 14.00h
Gruzija Georgia 0-1 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
Stadion Etno selo Stanišići, Bijeljina 14.00h
Portugal Portugal 0-1 Sweden Švedska

 

 

UEFA razvojni turnir Zenica/Doboj-Kakanj/Vogošća:

 
23. avgust 2016.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 4-1 Montenegro Crna Gora
 
25. avgust 2016.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 1-2 FYROM Makedonija
 
27. avgust 2016.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina

1-1

PEN 5-4

Croatia Hrvatska
 

 

Prijateljske utakmice:

 
31. avgust 2016.
Austrija Austria 4-0 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
27. juni 2016.
Bosna i Hercegovina "A" Bosnia and Herzegovina 5-1 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina "U-19"
 
   

Arhiva odigranih utakmica

 

„U-19“  EP 2015/16. kvalifikacije

Grupa 2 (Domaćin: Bosna i Hercegovina 15.-20. septembar 2015)

  Tim P W D L F A +/- Pts
1 France Francuska 3 3 0 0 15 0 15 9
2 Czech Republic Češka Republika 3 2 0 1 9 7 2 6
3 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina 3 1 0 2 1 7 -6 3
4 Faroe Islands Farska Ostrva 3 0 0 3 1 12 -11 0

 

Rezultati kvalifikacija

 
1. kolo, 15. septembar 2015.
Stadion Etno Selo Stanišići 16.00h
Francuska France 2-0 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
Gradski stadion Bijeljina 16.00h
Češka Republika Czech Republic 4-1 Faroe Islands Farska Ostrva
 
2. kolo, 17. septembar 2015.
Gradski stadion Bijeljina 16.00h
Francuska France 7-0 Faroe Islands Farska Ostrva
 
Stadion Etno Selo Stanišići 16.00h
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 0-5 Czech Republic Češka Republika
 
3. kolo, 20. septembar 2015.
Stadion Etno Selo Stanišići 16.00h
Češka Republika Czech Republic 0-6 France Francuska
 
Gradski stadion Bijeljina 16.00h
Farska Ostrva Faroe Islands 0-1 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina

Prijateljske utakmice

 
20. avgust 2015.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 4-0 Albania Albanija
 
18. avgust 2015.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 3-1 Albania Albanija
 
19. mart 2015.
Turska 3-1 Bosna i Hercegovina
 
17. mart 2015.
Turska 1-0 Bosna i Hercegovina
 

UEFA razvojni turnir u Albeni (Bugarska):

 
4. avgust 2015.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 2-3 Turska
 
5. avgust 2015.
Rusija Russia 2-1 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
7. avgust 2015.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 2-0 Bulgaria Bugarska
 

 

Žene „U-19“  EP 2014/15. Kvalifikacije

Grupa 7 (Domaćin: Bosna i Hercegovina 13.-18. septembar 2014)

  Tim P W D L F A +/- Pts
1 Czech Republic Češka Republika 3 2 0 1 8 1 7 6
2 Romania Rumunija 3 1 2 0 2 1 1 5
3  Bosna i Hercegovina 3 1 1 1 5 4 1 4
4 Malta  Malta 3 0 1 2 1 10 -9 1
 
13 septembar
Češka Republika Czech Republic 2-0 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
Rumunija Romania 0-0 Malta Malta
 
15 septembar 2014
Češka Republika Czech Republic 6-0 Malta Malta
 
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina

1-1

Romania Rumunija
 
18 septembart 2014
Rumunija Romania 1-0 Czech Republic Češka Republika
 
Malta Malta 1-4 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovia
 

UEFA RAZVOJNI TURNIR

Domaćin: Bosna i Hercegovina 18.-21. mart 2014

  Tim P W D L F A +/- Pts
1  Bosna i Hercegovina  3 7
2 Greece Grčka  3
3 Montenegro Crna Gora  3 -4 
4 Croatia Hrvatska 3 -4 

 

18. mart 2014
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 3-0 Croatia Hrvatska
 
Crna Gora Montenegro 1-3 Greece Grčka
 
19. mart 2014
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 2-0 Greece Grčka
 
Hrvatska Croatia

2-2

PEN 1-4

Montenegro Crna Gora
 
21. mart 2014
Crna Gora Montenegro 0-2 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
Grčka Greece 2-1 Croatia Hrvatska
 

Arhiva odigranih utakmica

 

Kvalifikacije za EP Grupa 6 (Domaćin: Srbija)

  Tim P W D L F A +/- Pts
1  FYROM Holandija  3  3  0  0  8  0  8  9
2  Bosnia-Herzegovina Srbija  3  1  1  1  4  6  -2  4
3  Bosnia-Herzegovina Bosna i Hercegovina  3  1  0  2  5  4  1  3
4  Portugal Malta  3  0  1  2  2  9  -7  1
 
21 septembar 2013
Holandija Netherlands 2-0 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
Srbija Serbia 2-2 Malta Malta
 
23 septembar 2013
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 1-2 Serbia Srbija
 
Holandija Netherlands 3-0 Malta Malta
 
26 septembar 2013
Malta Malta  0-4 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
Srbija Serbia 0-3 Netherlands Holandija
 

Prijateljske utakmice:

 
22 avgust 2013
Slovenija 1-1 Bosna i Hercegovina
 
20 avgust 2013
Slovenija 1-0 Bosna i Hercegovina
 

4 april 2013

Bosna i Hercegovina 0-1 Turska
 

3 april 2013

Bosna i Hercegovina 1-0 Turska
 

1 februar 2013

BiH / "A" 2-1 BiH / U-19
 

Grupa 8(Domaćin: Bosna i Hercegovina)

  Teams P W D L F A +/- Pts
1 Czech Republic Czech Republic 3 2 1 0 17 3 14 7
2 Portugal Portugal 3 2 1 0 5 3 2 7
3 Bosnia-Herzegovina Bosna i Hercegovina 3 1 0 2 3 7 -4 3
4 FYROM FYROM 3 0 0 3 1 13 -12 0

 

 

 

20.10.2012.

 

Czech Republic Czech Republic 6-1 Bosnia-Herzegovina Bosna i Hercegovina
Sudija: Anastasia Pustovoitova (RUS)
Stadion: Asim Ferhatović, Sarajevo (BIH)

20.10.2012.

 

Portugal Portugal 2-1 FYROM FYROM
Sudija: Eszter Urban (HUN)
Stadion: SRC Slavija, Sarajevo (BIH)

22.10.2012.

 

Czech Republic Czech Republic 9-0 FYROM FYROM

Sudija: Eszter Urban (HUN)
Stadion: SRC Slavija, Sarajevo (BIH)

22.10.2012.

 

Bosna i Hercegovina Bosnia-Herzegovina 0-1 Portugal Portugal
Sudija: Monika Mularczyk (POL)
Stadion: Asim Ferhatović, Sarajevo (BIH)

25.10.2012.

 

Portugal Portugal 2-2 Czech Republic Czech Republic
Sudija: Anastasia Pustovoitova (RUS)
Stadion: SRC Slavija, Sarajevo (BIH)

25.10.2012.

 

FYROM FYROM 0-2 Bosnia-Herzegovina Bosna i Hercegovina
Sudija: Monika Mularczyk (POL)
Stadion: Asim Ferhatović, Sarajevo (BIH)
 

Nogometni/Fudbalski Savez Bosne i Hercegovine

Ferhadija 30, Sarajevo 71000
Bosna i Hercegovina
E-mail: info@nsbih.ba