Ženska «U-17» reprezentacija


 

Selektor:  Ilija Lucić
Trener asistent:  Sabina Pehlić
Trener asistent:  Zoran Dimitrić
Trener golmana: Zijo Tojaga

„U-17“  EP 2016/17. Elitni krug kvalifikacija

Grupa 2 (Domaćin: Bosna i Hercegovina 20.-25. mart 2017.)

  Tim P W D L F A +/- Pts
1  Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina                
2  Denmark Danska                 
3  Norway Norveška                
4  Wales Vels                

Elitni krug kvalifikacija za EP „U-17“ 2016/17.

 
1. kolo, 20. mart 2017.

Stadion: Otoka, Sarajevo 15:00

Norveška Norway - Wales Vels
 
Stadion: Doboj-Kakanj 15:00
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina - Denmark Danska
 
2. kolo, 22. mart 2017.
Stadion: Doboj-Kakanj 15:00
Norveška Norway - Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
Stadion: Otoka, Sarajevo 15:00
Danska Denmark - Wales Vels
 
3. kolo, 25. mart 2017.
Stadion: Otoka, Sarajevo 15:00
Vels Wales - Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
Stadion: Doboj Kakanj 15:00
Danska Denmark - Norway Norveška

 

Arhiva 2016

 

„U-17“  EP 2016/17. kvalifikacije

Grupa 11 (Domaćin: Makedonija 30. septembar-5. oktobar 2016)

  Tim P W D L F A +/- Pts
1  Austria Austrija 3 3 0 0 15 1 14 9
2  Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina 3 2 0 1 9 4 5 6
3  Northern Ireland Sjeverna Irska 3 1 0 2 4 8 -4 3
4  FYR Macedonia Makedonija 3 0 0 3 0 15 -15 0

Rezultati kvalifikacija

 
1. kolo, 30. septembar 2016.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 4-0 Northern Ireland Sjeverna Irska
 
Austrija Austria 7-0 FYR Macedonia Makedonija
 
2. kolo, 2. oktobar 2016.
Austrija Austria 4-1 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
Sjeverna Irska Northern Ireland 4-0 FYR Macedonia Makedonija
 
3. kolo, 5. oktobar 2016.
Sjeverna Irska Northern Ireland 0-4 Austria Austrija
 
Makedonija FYR Macedonia 0-4 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
 

UEFA razvojni turnir Buk (Mađarska):

 
8. maj 2016.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 1-0 Hungary Mađarska
 
10. maj 2016.
Bosna i Hercegovina 0-3 Republic of Ireland Republika Irska
 
12. maj 2016.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 4-0 Slovakia Slovačka
 
 

UEFA razvojni turnir Zenica/Vogošća:

 
23. april 2016.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 3-0 Montenegro Crna Gora
 
25. april 2016.
Bosna i Hercegovina 3-1 Lithuania Litvanija
 
27. april 2016.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 0-2 Slovenija
 

Prethodne sezone

 

„U-17“  EP 2015/16. kvalifikacije

Grupa 5 (Domaćin: Makedonija 28. septembar-3. oktobar 2015)

  Tim P W D L F A +/- Pts
1  Italy Italija 3 3 0 0 14 0 14 9
2  Northern Ireland Sjeverna Irska 3 1 1 1 3 5 -2 4
3  Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina 3 0 2 1 1 6 -5 2
4  FYR Macedonia Makedonija 3 0 1 2 1 8 -7 1

Kvalifikacije za EP „U-17“ 2015/16.

 
1. kolo, 28. septembar 2015.
Italija Italy 5-0 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
Sjeverna Irska Northern Ireland 3-0 FYR Macedonia Makedonija
 
2. kolo, 30. septembar 2015.
Italija Italy 4-0 FYR Macedonia Makedonija
 
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 0-0 Northern Ireland Sjeverna Irska
 
3. kolo, 3. oktobar 2015.
Sjeverna Irska Northern Ireland 0-5 Italy Italija
 
Makedonija FYR Macedonia 1-1 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina

 

UEFA razvojni turnir Zenica/Vogošća:

 
25. avgust 2015.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 2-1 Montenegro Crna Gora
 
26. avgust 2015.
Bosna i Hercegovina 0-1 Bosnia-Herzegovina Makedonija
 
28. avgust 2015.
Hrvatska Croatia 2-5 Bosna i Hercegovina
 
 
 

UEFA razvojni turnir u Eerikkiliu (Finska):

 
3. maj 2015.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 2-1 Latvia Latvija
 
4. maj 2015.
Rusija Russia 0-1 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
6. maj 2015.
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 0-3 Finland Finska
 
 

 

UEFA razvojni turnir u Zagrebu:

 
7. mart 2015.
Srbija Serbia 2-0 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
8. mart 2015.
Hrvatska 4-1 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
10. mart 2015.
Slovenija 3-1 Bosna i Hercegovina
 

 

Žene „U-17“  EP 2014/15. Kvalifikacije

Grupa 2 (Domaćin: Estonija 17.-22. oktobar 2014)

  Tim P W D L F A +/- Pts
1 Finland Finska 3 3 0 0 19 0 19 9
2 Poland Poljska 3 2 0 1 9 2 7 6
3   Bosna i Hercegovina 3 1 0 2 1 13 -12 3
4  Estonia Estonija 3 0 0 3 0 14 -14 0

Rezultati kvalifikacija:

 
1. kolo, 17 oktobar 2014
Poljska Poland 5-0 Estonia Estonija
 
Finska Finland 9-0 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
2. kolo, 19 oktobar 2014
Poljska Poland 4-0 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
Estonija Estonia 0-8 Finland Finska
 
3. kolo, 22 oktobar 2014
Finska Finland 2-0 Poland Poljska
 
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 1-0 Estonia Estonija
 

UEFA U-16 razvojni turnir

Domaćin: Srbija
 
6 avgust 2014
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina

1-1

PEN 4-5

Bosnia-Herzegovina Makedonija
 
7 avgust 2014
Srbija Serbia 9-2 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 

UEFA U-16 razvojni turnir

Domaćin: Bosna i Hercegovina 
 
I kolo, 17 juni 2014
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina

0-4

Azerbaijan Azerbejdžan
 
II kolo, 18 juni 2014
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 2-0 Montenegro Crna Gora
 
III kolo, 20 juni 2014
Makedonija Bosnia-Herzegovina

0-0

PEN 13-14

Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 

 

Prvi krug kvalifikacija za EP

Grupa 4 (Domaćin: Rusija)

  Tim P W D L F A +/- Pts
1  Rusija  3  3  0  0  3  0  3  9
2   Republika Irska  3  2  0 1  13  2  11  6
3  Turska  3  1  0 2  3  2  1  3
4  Bosnia-HerzegovinaBosna i Hercegovina  3  0  0  3  1  16  -15  0

 

Rezultati kvalifikacija

 
6 avgust 2013
Republika Irska Republic of Ireland 12-1 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
Rusija Russia 1-0 Turkey Turska
 
8 avgust 2013
Bosna i Hercegovina Bosnia and Herzegovina 0-1 Russia Rusija
 
Republika Irska Republic of Ireland 1-0 Turkey Turska
 
11 avgust  2013
Turska Turkey 3-0 Bosnia and Herzegovina Bosna i Hercegovina
 
Rusija Russia 1-0 Republic of Ireland Republika Irska
 

Prijateljske utakmice

 
3 juli 2013
Hrvatska 5-2 Bosna i Hercegovina
 
1 juli 2013
Bosna i Hercegovina 3:0 Hrvatska
 

Turnir u Strumici

 
17 maj 2013
Bosna i Hercegovina  4-1 Crna Gora
 
15 maj 2013
Makedonija 1-0 Bosna i Hercegovina
 
14 maj 2013
Bosna i Hercegovina 3-1 Bugarska
 

Turnir u Umagu

 
19 mart 2013
Hrvatska 0-2 Bosna i Hercegovina
 
17 mart 2013
Bosna i Hercegovina 4-1 Makedonija
 
16 mart 2013
Bosna i Hercegovina 7-1 Crna Gora
 

Kvalifikacije za EP U-17 za žene 2011/12.

Grupa 3(Domaćin: Litvanija)

  Tim P W D L F A +/- Pts
1 France Francuska 3 3 0 0 22 0 22 9
2 Hungary Mađarska 3 1 1 1 12 8 4 4
3 Bosnia-Herzegovina Bosna i Hercegovina 3 1 1 1 8 8 0 4
4 Lithuania Litvanija 3 0 0 3 0 26 -26 0

   

 

1.10. 2012.
Francuska France 5-0 Bosnia-Herzegovina Bosna i Hercegovina
Sudija: Konstantina Mpoumpouri (GRE) –
Stadium: Stadium of Marijampole football club, Marijampole (LTU)
1.10. 2012.
 
Mađarska Hungary 9-0 Lithuania Litvanija
Sudija: Tania Fernandes Morais (LUX) –
Stadium: SRC Alytus, Alytus (LTU)
3.10. 2012.
Bosna i Hercegovina Bosnia-Herzegovina 3-3 Hungary Mađarska
Sudija: Kamena Georgieva (BUL) –
Stadium: Stadium of Marijampole football club, Marijampole (LTU)
3.10. 2012.
Francuska France 12-0 Lithuania Litvanija
Sudija: Tania Fernandes Morais (LUX) –
Stadium: SRC Alytus, Alytus (LTU)
6. 10. 2012.
Mađarska Hungary 0-5 France Francuska
Sudija: Tania Fernandes Morais (LUX)
Stadium: Stadium of Marijampole football club, Marijampole (LTU)
6. 10. 2012.
Litvanija Lithuania 0-5 Bosnia-Herzegovina Bosna i Hercegovina
Sudija: Kamena Georgieva (BUL) –
Stadium: SRC Alytus, Alytus (LTU)
 

 

Nogometni/Fudbalski Savez Bosne i Hercegovine

Ferhadija 30, Sarajevo 71000
Bosna i Hercegovina
E-mail: info@nsbih.ba