Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

ROUND 1

17.07.2021  18:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK RADNIK 0 : 0
17.07.2021  18:00 Fudbalski stadion Omarska, Omarska FK RUDAR PRIJEDOR FK SLOBODA TUZLA 1 : 6
17.07.2021  18:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 1 : 1
18.07.2021  18:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato HŠK POSUŠJE FK VELEŽ 0 : 3
17.07.2021  18:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 0 : 3
18.07.2021  18:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 3 : 1

ROUND 2

24.07.2021  11:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK BORAC 0 : 7
24.07.2021  18:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY 4 : 0
24.07.2021  18:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK POSUŠJE 6 : 0
24.07.2021  18:30 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI 0 : 0
24.07.2021  18:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RUDAR PRIJEDOR 6 : 0
24.07.2021  12:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 2 : 1

ROUND 3

01.08.2021  11:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK SLOBODA TUZLA 0 : 4
31.07.2021  17:30 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 2
31.07.2021  18:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK VELEŽ 1 : 2
31.07.2021  18:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 0 : 2
01.08.2021  18:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2
31.07.2021  18:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK BORAC 1 : 2

ROUND 4

07.08.2021  18:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK LEOTAR 6 : 0
08.08.2021  18:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC HŠK POSUŠJE 3 : 1
08.08.2021  18:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 3 : 0
07.08.2021  18:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RUDAR PRIJEDOR 8 : 0
07.08.2021  18:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK RADNIK 2 : 1
07.08.2021  18:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 3 : 1

ROUND 5

17.08.2021  18:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0
15.08.2021  17:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ 0 : 0
14.08.2021  18:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO 0 : 2
14.08.2021  18:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
01.09.2021  17:30 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 4 : 2
16.08.2021  18:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK TUZLA CITY 0 : 0

ROUND 6

21.08.2021  18:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK LEOTAR 6 : 0
21.08.2021  18:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 1 : 2
21.08.2021  18:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RUDAR PRIJEDOR 9 : 2
21.08.2021  17:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK 10 : 1
22.08.2021  13:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
21.08.2021  19:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 0

ROUND 7

01.09.2021  17:30 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK VELEŽ 1 : 3
17.11.2021  13:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 3 : 0
01.09.2021  14:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 2 : 2
25.08.2021  17:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC 0 : 3
25.08.2021  18:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK TUZLA CITY 1 : 4
25.08.2021  18:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI HŠK POSUŠJE 1 : 2

ROUND 8

29.08.2021  18:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK LEOTAR 2 : 0
28.08.2021  18:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK RUDAR PRIJEDOR 3 : 2
28.08.2021  12:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK RADNIK 2 : 1
28.08.2021  17:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SLOBODA TUZLA 0 : 0
28.08.2021  16:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 4 : 1
29.08.2021  17:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 2 : 1

ROUND 9

04.09.2021  17:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK SARAJEVO 0 : 1
05.09.2021  17:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR 2 : 2
20.11.2021  14:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC 0 : 2
06.09.2021  15:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY 2 : 1
04.09.2021  12:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK HŠK POSUŠJE 2 : 1
04.09.2021  17:30 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR HŠK ZRINJSKI 3 : 3

ROUND 10

11.09.2021  17:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK LEOTAR 3 : 0
11.09.2021  16:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK 0 : 0
11.09.2021  16:45 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SLOBODA TUZLA 2 : 1
11.09.2021  16:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
11.09.2021  16:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK VELEŽ 2 : 2
11.09.2021  16:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 0 : 3

ROUND 11

18.09.2021  16:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1
19.09.2021  17:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC 3 : 2
19.09.2021  17:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK TUZLA CITY 1 : 3
21.09.2021  16:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK POSUŠJE 6 : 2
18.09.2021  13:45 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 4 : 1
18.09.2021  17:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK RUDAR PRIJEDOR 6 : 4

ROUND 12

25.09.2021  16:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK LEOTAR 1 : 0
26.09.2021  15:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RUDAR PRIJEDOR 7 : 0
25.09.2021  11:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 4
25.09.2021  17:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ HŠK POSUŠJE 3 : 0
25.09.2021  15:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY 3 : 0
06.10.2021  14:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 4 : 2

ROUND 13

03.10.2021  11:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK LEOTAR 2 : 1
02.10.2021  15:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR 3 : 3
20.10.2021  15:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SARAJEVO 0 : 3
02.10.2021  12:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 1 : 2
02.10.2021  16:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 3
02.10.2021  12:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA 1 : 4

ROUND 14

09.10.2021  16:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK LEOTAR 6 : 0
10.10.2021  16:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 0 : 0
10.10.2021  16:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK RUDAR PRIJEDOR 6 : 0
03.11.2021  14:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 3 : 1
09.10.2021  14:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK POSUŠJE 5 : 1
10.10.2021  15:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK TUZLA CITY 1 : 1

ROUND 15

17.10.2021  15:30 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK TUZLA CITY 1 : 2
16.10.2021  12:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK BORAC 1 : 4
16.10.2021  14:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 3 : 2
16.10.2021  15:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK SARAJEVO 0 : 5
17.10.2021  16:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK VELEŽ 1 : 3
15.10.2021  15:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0

ROUND 16

23.10.2021  15:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK LEOTAR 7 : 1
23.10.2021  17:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA 5 : 1
23.10.2021  16:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 3 : 0
23.10.2021  14:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RUDAR PRIJEDOR 7 : 0
24.10.2021  15:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC HŠK ZRINJSKI 4 : 1
24.10.2021  14:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY HŠK POSUŠJE 1 : 2

ROUND 17

30.10.2021  14:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR HŠK POSUŠJE 0 : 1
30.10.2021  15:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY 2 : 4
30.10.2021  13:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK BORAC
31.10.2021  14:30 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 4
30.10.2021  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 1 : 3
30.10.2021  12:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ 1 : 0

ROUND 18

06.11.2021  17:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK LEOTAR 2 : 1
07.11.2021  14:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
10.11.2021  13:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 3 : 0
07.11.2021  15:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RADNIK 2 : 0
07.11.2021  14:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK RUDAR PRIJEDOR 4 : 0
09.11.2021  13:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE HŠK ZRINJSKI 1 : 3

ROUND 19

13.11.2021  13:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR HŠK ZRINJSKI 1 : 2
13.11.2021  14:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR HŠK POSUŠJE 3 : 1
14.11.2021  14:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY 1 : 2
14.11.2021  14:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC 0 : 1
13.11.2021  13:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
13.11.2021  15:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK SARAJEVO 1 : 2

ROUND 20

27.02.2022  15:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK LEOTAR 6 : 1
26.02.2022  14:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 1 : 1
26.02.2022  15:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
27.02.2022  12:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA 2 : 0
26.02.2022  15:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato HŠK POSUŠJE FK RADNIK 3 : 1
27.02.2022  15:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RUDAR PRIJEDOR 6 : 0

ROUND 21

05.03.2022  12:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 2
05.03.2022  16:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI 1 : 2
05.03.2022  15:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK POSUŠJE 0 : 2
05.03.2022  15:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 3 : 2
05.03.2022  17:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK BORAC 2 : 0
05.03.2022  12:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 5 : 2

ROUND 22

13.03.2022  15:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK LEOTAR 6 : 2
13.03.2022  15:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SARAJEVO 0 : 3
12.03.2022  15:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK VELEŽ 2 : 4
12.03.2022  12:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 6
12.03.2022  15:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 3 : 0
12.03.2022  15:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK RADNIK 1 : 1
Host Score
Guest
19.11.2022. 13:00
FK VELEŽ 2 : 2 FK SLOGA DOBOJ
19.11.2022. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 FK TUZLA CITY
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1 HŠK POSUŠJE
20.11.2022. 13:00
FK LEOTAR 2 : 0 FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA 5 : 1 FK IGMAN
20.11.2022. 15:00
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK BORAC
  Team P W D L Pnt
1 HŠK ZRINJSKI 18 12 3 3 39
2 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 6 3 36
3 FK BORAC 19 10 3 6 33
4 FK ŽELJEZNIČAR 18 8 5 5 29
5 FK SARAJEVO 18 7 4 7 25
6 FK VELEŽ 18 5 9 4 24
7 HŠK POSUŠJE 19 6 5 8 23
8 FK TUZLA CITY 19 6 3 10 21
9 FK LEOTAR 19 6 3 10 21
10 FK SLOGA DOBOJ 19 6 3 10 21
11 FK SLOBODA TUZLA 19 4 7 8 19
12 FK IGMAN 19 4 5 10 17
Host Score Guest
FK SLOGA DOBOJ --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK IGMAN --:-- FK ŽELJEZNIČAR
HŠK POSUŠJE --:-- FK LEOTAR
FK SARAJEVO --:-- HŠK ZRINJSKI
FK BORAC --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ

Ženski fudbal

Latest Tweets

Connect

Contact

Bosnia and Herzegovina Football Federation

Address: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: https://www.nfsbih.ba