Draw in Florence

ROUND 1

09.08.2020  16:30 Pomočni teren Grbavica sa prirodnom travom, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
09.08.2020  17:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 1
09.08.2020  18:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK OLIMPIK 0 : 0
09.08.2020  18:00 OGRADA, BIJELO POLJE FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 3 : 1
08.08.2020  17:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ZVIJEZDA-09 0 : 3
08.08.2020  18:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK BORAC 1 : 2
09.08.2020  17:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RADNIK HADŽIĆI 2 : 1

ROUND 2

18.08.2020  18:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK HADŽIĆI 1 : 1
15.08.2020  10:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK KRUPA NA VRBASU 3 : 0
16.08.2020  17:30 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK RUDAR PRIJEDOR 3 : 0
16.08.2020  17:30 'Željezničar', Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK SARAJEVO 1 : 2
16.08.2020  17:30 Ilidža, Ilidža FK OLIMPIK FK VELEŽ 1 : 3
16.08.2020  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ HŠK ZRINJSKI 0 : 1
16.08.2020  16:00 Pomočni teren Grbavica sa prirodnom travom, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 0 : 1

ROUND 3

22.08.2020  17:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 0
23.08.2020  18:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1
22.08.2020  16:30 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 3
22.08.2020  17:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK OLIMPIK 2 : 1
22.08.2020  17:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 3 : 0
22.08.2020  17:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ZVIJEZDA-09 0 : 2
23.08.2020  17:30 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK BORAC 3 : 1

ROUND 4

30.08.2020  17:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC 4 : 0
30.08.2020  17:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK RADNIK HADŽIĆI 5 : 1
30.08.2020  17:30 'Željezničar', Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK KRUPA NA VRBASU 4 : 1
30.08.2020  17:30 Ilidža, Ilidža FK OLIMPIK FK RUDAR PRIJEDOR 3 : 0
30.08.2020  16:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SARAJEVO 2 : 0
30.08.2020  16:30 Pomočni teren Grbavica sa prirodnom travom, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 4 : 0
30.08.2020  17:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 4 : 3

ROUND 5

06.09.2020  17:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 2
05.09.2020  17:30 OGRADA, BIJELO POLJE FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA 0 : 2
05.09.2020  17:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 0 : 4
05.09.2020  12:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 4 : 0
06.09.2020  16:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK OLIMPIK 1 : 3
05.09.2020  16:30 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 0 : 4
05.09.2020  17:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ZVIJEZDA-09 1 : 1

ROUND 6

14.09.2020  17:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ZVIJEZDA-09 0 : 1
13.09.2020  17:00 'Željezničar', Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK BORAC 0 : 7
13.09.2020  17:00 Ilidža, Ilidža FK OLIMPIK FK RADNIK HADŽIĆI 3 : 3
13.09.2020  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK KRUPA NA VRBASU 1 : 3
12.09.2020  16:30 Pomočni teren Grbavica sa prirodnom travom, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 0
14.09.2020  17:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 1 : 0
13.09.2020  17:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 1 : 0

ROUND 7

20.09.2020  18:30 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
19.09.2020  17:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 3 : 1
19.09.2020  16:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK SLOBODA TUZLA 1 : 2
20.09.2020  16:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1
19.09.2020  16:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 4 : 2
19.09.2020  16:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK OLIMPIK 7 : 0
20.09.2020  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 4 : 0

ROUND 8

29.09.2020  11:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 2 : 1
30.09.2020  16:00 Ilidža, Ilidža FK OLIMPIK FK ZVIJEZDA-09 0 : 1
26.09.2020  12:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK BORAC 1 : 0
30.09.2020  16:00 Pomočni teren Grbavica sa prirodnom travom, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK HADŽIĆI 2 : 1
12.10.2020  15:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK KRUPA NA VRBASU 4 : 0
30.09.2020  16:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 0
27.09.2020  18:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK SARAJEVO 0 : 0

ROUND 9

03.10.2020  16:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0
03.10.2020  13:30 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK VELEŽ 2 : 0
04.10.2020  14:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU HŠK ZRINJSKI 1 : 0
03.10.2020  15:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK SLOBODA TUZLA 1 : 3
03.10.2020  15:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
03.10.2020  13:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 1
05.10.2020  16:00 'Željezničar', Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK OLIMPIK 2 : 2

ROUND 10

17.10.2020  11:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK OLIMPIK 3 : 0
17.10.2020  14:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 1 : 1
18.10.2020  15:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ZVIJEZDA-09 0 : 1
28.10.2020  14:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC
18.10.2020  15:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK HADŽIĆI 3 : 1
17.10.2020  15:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK KRUPA NA VRBASU 3 : 3
17.10.2020  15:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RUDAR PRIJEDOR 6 : 1

ROUND 11

27.10.2020  14:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR NK ŠIROKI BRIJEG
25.10.2020  13:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SARAJEVO 0 : 4
25.10.2020  14:30 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK VELEŽ 0 : 1
25.10.2020  14:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC HŠK ZRINJSKI 2 : 0
25.10.2020  14:30 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SLOBODA TUZLA 2 : 1
26.10.2020  14:30 'Željezničar', Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK ŽELJEZNIČAR
24.10.2020  15:30 Ilidža, Ilidža FK OLIMPIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 1

ROUND 12

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK OLIMPIK
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ZVIJEZDA-09
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK BORAC
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK HADŽIĆI
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK KRUPA NA VRBASU

ROUND 13

'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK ŠIROKI BRIJEG
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK RUDAR PRIJEDOR
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SARAJEVO
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK VELEŽ
- FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM HŠK ZRINJSKI
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK SLOBODA TUZLA
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ŽELJEZNIČAR

ROUND 14

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SLOBODA TUZLA
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK HŠK ZRINJSKI
- FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK VELEŽ
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SARAJEVO
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RUDAR PRIJEDOR
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK KRUPA NA VRBASU

ROUND 15

Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI NK ŠIROKI BRIJEG
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK BORAC
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK ZVIJEZDA-09
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK OLIMPIK
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR

ROUND 16

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK VELEŽ
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK SARAJEVO
- FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK RUDAR PRIJEDOR
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK KRUPA NA VRBASU
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RADNIK HADŽIĆI

ROUND 17

GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK ZVIJEZDA-09
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK OLIMPIK
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA

ROUND 18

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RUDAR PRIJEDOR
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK KRUPA NA VRBASU
- FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK RADNIK HADŽIĆI
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK BORAC

ROUND 19

Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 NK ŠIROKI BRIJEG
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK OLIMPIK
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK ŽELJEZNIČAR
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI

ROUND 20

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RUDAR PRIJEDOR
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK KRUPA NA VRBASU
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RADNIK HADŽIĆI
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK BORAC
- FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK ZVIJEZDA-09

ROUND 21

- FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM NK ŠIROKI BRIJEG
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK OLIMPIK
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK ŽELJEZNIČAR
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SLOBODA TUZLA
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR HŠK ZRINJSKI
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ

ROUND 22

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK RUDAR PRIJEDOR
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK KRUPA NA VRBASU
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK HADŽIĆI
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ZVIJEZDA-09
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM

ROUND 23

Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK NK ŠIROKI BRIJEG
- FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SLOBODA TUZLA
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI HŠK ZRINJSKI
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK VELEŽ
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK SARAJEVO

ROUND 24

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RUDAR PRIJEDOR
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK KRUPA NA VRBASU
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK RADNIK HADŽIĆI
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ZVIJEZDA-09
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK OLIMPIK

ROUND 25

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ŠIROKI BRIJEG
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK ŽELJEZNIČAR
- FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK SLOBODA TUZLA
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 HŠK ZRINJSKI
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK VELEŽ
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK SARAJEVO
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RUDAR PRIJEDOR

ROUND 26

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK KRUPA NA VRBASU
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK RADNIK HADŽIĆI
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK ZVIJEZDA-09
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK OLIMPIK
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Host Score
Guest
24.10.2020. 14:30
FK OLIMPIK 3 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK TUZLA CITY 1 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
24.10.2020. 17:00
FK VELEŽ 1 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
25.10.2020. 14:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 2 FK BORAC
25.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO 3 : 0 FK KRUPA NA VRBASU
25.10.2020. 19:05
FK RADNIK 1 : 1 FK SLOBODA TUZLA
  Team P W D L Pnt
1 FK SARAJEVO 11 9 2 0 29
2 FK BORAC 12 8 0 4 24
3 FK ŽELJEZNIČAR 10 7 1 2 22
4 FK VELEŽ 12 5 4 3 19
5 NK ŠIROKI BRIJEG 11 5 3 3 18
6 FK TUZLA CITY 12 5 2 5 17
7 HŠK ZRINJSKI 10 5 1 4 16
8 FK SLOBODA TUZLA 12 4 2 6 14
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 12 4 1 7 13
10 FK RADNIK 12 2 5 5 11
11 FK KRUPA NA VRBASU 12 2 1 9 7
12 FK OLIMPIK 12 2 0 10 6
Host Score Guest
FK SARAJEVO --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK TUZLA CITY
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK OLIMPIK
HŠK ZRINJSKI --:-- FK VELEŽ
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK RADNIK
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK BORAC

genius sports logo

Ženski fudbal

Latest Tweets

Connect

Contact

Bosnia and Herzegovina Football Federation

Address: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: https://www.nfsbih.ba