Premijer omladinska liga BiH U-19 23/24

ROUND 1

12.08.2023  15:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 4 : 3
13.08.2023  17:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK RADNIK HADŽIĆI 3 : 1
12.08.2023  16:30 SC Musa - Karačić, Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 0 : 1
12.08.2023  17:00 Gradski stadion Velimir Sombolac, Gradiska FK KOZARA FK SLOBODA TUZLA 2 : 2
12.08.2023  18:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK BORAC 0 : 0
12.08.2023  18:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI 1 : 0
13.08.2023  17:30 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK TUZLA CITY 2 : 0

ROUND 2

20.08.2023  17:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK TUZLA CITY 3 : 0
19.08.2023  18:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ZVIJEZDA-09 3 : 0
20.08.2023  17:30 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK VELEŽ 1 : 3
19.08.2023  11:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC 0 : 0
19.08.2023  17:30 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK KOZARA 5 : 0
19.08.2023  16:30 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 1  
19.08.2023  14:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK 1 : 1
23.08.2023  16:00 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 3

ROUND 3

27.08.2023  17:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 5 : 0
26.08.2023  16:00 SC Musa - Karačić, Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 0 : 1
27.08.2023  17:00 Gradski stadion Velimir Sombolac, Gradiska FK KOZARA FK RADNIK HADŽIĆI 1 : 4
26.08.2023  17:00 Fudbalski stadion "Jaružani", Jaružani FK BORAC FK SARAJEVO 1 : 1
26.08.2023  17:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA 4 : 1
04.10.2023  15:30 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK KRUPA NA VRBASU 4 : 2
27.08.2023  17:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 2 : 2

ROUND 4

03.09.2023  17:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM HŠK ZRINJSKI 2 : 0
02.09.2023  17:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK TUZLA CITY 2 : 1
04.09.2023  17:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ZVIJEZDA-09 1 : 0
02.09.2023  17:30 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 4 : 0
03.09.2023  16:00 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK BORAC 1 : 1
02.09.2023  16:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK KOZARA 8 : 2
02.09.2023  11:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 3

ROUND 5

09.09.2023  16:00 SC Musa - Karačić, Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 6 : 0
10.09.2023  16:30 Gradski stadion Velimir Sombolac, Gradiska FK KOZARA FK RADNIK 1 : 1
01.11.2023  14:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 4 : 4
10.09.2023  17:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK RADNIK HADŽIĆI 3 : 0
01.11.2023  14:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SARAJEVO 3 : 0
10.09.2023  16:30 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
10.09.2023  17:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK KRUPA NA VRBASU 3 : 0

ROUND 6

18.09.2023  16:30 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0
17.09.2023  16:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 1 : 2
16.09.2023  16:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY 4 : 0
17.09.2023  16:00 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK ZVIJEZDA-09 1 : 2
16.09.2023  14:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 4 : 2
16.09.2023  16:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC 3 : 0
16.09.2023  16:00 SC Musa - Karačić, Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK KOZARA 3 : 1

ROUND 7

24.09.2023  16:00 Gradski stadion Velimir Sombolac, Gradiska FK KOZARA FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 4 : 2
24.09.2023  16:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2
23.09.2023  15:30 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK RADNIK 1 : 1  
23.09.2023  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR 3 : 1
24.09.2023  16:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK RADNIK HADŽIĆI 1 : 0
24.09.2023  16:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 0 : 2
23.09.2023  16:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SLOBODA TUZLA 1 : 2
18.10.2023  14:30 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK RADNIK 2 : 0

ROUND 8

02.10.2023  14:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
30.09.2023  16:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK KRUPA NA VRBASU 7 : 0
01.10.2023  14:00 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI HŠK ZRINJSKI 0 : 2
30.09.2023  12:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY 6 : 2
30.09.2023  15:30 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK ZVIJEZDA-09 1 : 0
30.09.2023  10:00 SC Musa - Karačić, Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ 2 : 2
30.09.2023  15:30 Gradski stadion Velimir Sombolac, Gradiska FK KOZARA FK BORAC 2 : 3

ROUND 9

07.10.2023  11:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 0 : 0
08.10.2023  17:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK KOZARA 6 : 1
08.10.2023  11:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
08.10.2023  15:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK RADNIK 4 : 1
07.10.2023  16:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1
08.10.2023  15:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RADNIK HADŽIĆI 5 : 2
18.10.2023  14:00 "STUDENAC", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 1 : 3

ROUND 10

15.10.2023  15:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK SARAJEVO 1 : 2
15.10.2023  15:00 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK SLOBODA TUZLA 2 : 1
14.10.2023  12:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK KRUPA NA VRBASU 4 : 0
15.10.2023  14:30 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI 1 : 3
25.10.2023  15:00 SC Musa - Karačić, Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 1 : 1
15.10.2023  15:00 Gradski stadion Velimir Sombolac, Gradiska FK KOZARA FK ZVIJEZDA-09 3 : 3
14.10.2023  15:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK VELEŽ 2 : 1

ROUND 11

22.10.2023  16:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 3 : 1
20.10.2023  14:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK BORAC 3 : 4
21.10.2023  15:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK KOZARA 2 : 2
21.10.2023  15:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0  
20.10.2023  14:30 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RADNIK 4 : 1
22.10.2023  13:00 "STUDENAC", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 1 : 3
21.10.2023  11:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK HADŽIĆI 7 : 0
11.11.2023  13:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 2

ROUND 12

29.10.2023  13:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK RADNIK HADŽIĆI 2 : 1
28.10.2023  13:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 1 : 6
29.10.2023  14:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
29.10.2023  11:00 SC Musa - Karačić, Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0
29.10.2023  14:00 Gradski stadion Velimir Sombolac, Gradiska FK KOZARA HŠK ZRINJSKI 0 : 5
29.10.2023  12:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK TUZLA CITY 3 : 1
08.11.2023  16:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK ZVIJEZDA-09 5 : 3

ROUND 13

05.11.2023  13:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 5 : 1
04.11.2023  14:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK VELEŽ 1 : 4
04.11.2023  15:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 4 : 1
04.11.2023  13:30 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK KOZARA 2 : 1
04.11.2023  14:30 "STUDENAC", Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
04.11.2023  14:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 4 : 1
05.11.2023  14:00 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK ŽELJEZNIČAR 2 : 2

ROUND 14

20.03.2024  14:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK ŽELJEZNIČAR 2 : 0
03.03.2024  13:00 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK RADNIK 1 : 0
02.03.2024  14:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 4 : 1
03.03.2024  14:00 "RUDAR", Bukinje FK SLOBODA TUZLA FK KOZARA 3 : 0
02.03.2024  10:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK KRUPA NA VRBASU 2 : 0
03.03.2024  14:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 4 : 0
01.03.2024  11:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK ZVIJEZDA-09 3 : 2

ROUND 15

09.03.2024  13:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 0 : 0
09.03.2024  14:00 Gradski stadion, Bijeljina FK ZVIJEZDA-09 HŠK ZRINJSKI 1 : 1
10.03.2024  15:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK KRUPA NA VRBASU 0 : 0
10.03.2024  12:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SLOBODA TUZLA 1 : 3
09.03.2024  14:00 Gradski stadion Velimir Sombolac, Gradiska FK KOZARA FK SARAJEVO 1 : 3
10.03.2024  13:00 SC Musa - Karačić, Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK HADŽIĆI 7 : 0
10.03.2024  14:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2

ROUND 16

17.03.2024  13:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK RADNIK 6 : 1
16.03.2024  12:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 3
17.03.2024  15:00 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK KOZARA 1 : 1
03.04.2024  14:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC 2 : 1
16.03.2024  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ 4 : 1
16.03.2024  14:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ZVIJEZDA-09 3 : 2
15.03.2024  14:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY 7 : 1

ROUND 17

23.03.2024  14:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 3 : 0
24.03.2024  15:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK KRUPA NA VRBASU 5 : 0
24.03.2024  13:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SLOBODA TUZLA 0 : 1
23.03.2024  16:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK SARAJEVO 4 : 0
24.03.2024  15:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RADNIK HADŽIĆI 4 : 0
23.03.2024  14:30 Gradski stadion Velimir Sombolac, Gradiska FK KOZARA FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1
22.03.2024  14:30 SC Musa - Karačić, Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 6 : 1

ROUND 18

30.03.2024  12:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM NK ŠIROKI BRIJEG 4 : 2
30.03.2024  15:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK KOZARA 5 : 0
30.03.2024  14:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 0 : 0
31.03.2024  15:00 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK VELEŽ 1 : 5
30.03.2024  15:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ZVIJEZDA-09 4 : 0
30.03.2024  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY 1 : 2
30.03.2024  14:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU HŠK ZRINJSKI 1 : 2

ROUND 19

06.04.2024  12:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 2 : 2
06.04.2024  16:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 3 : 2
07.04.2024  16:30 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 1 : 1
07.04.2024  14:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK RADNIK HADŽIĆI 4 : 1
06.04.2024  14:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2
07.04.2024  15:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RADNIK 4 : 1
09.04.2024  16:00 Gradski stadion Velimir Sombolac, Gradiska FK KOZARA NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 7

ROUND 20

15.04.2024  17:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK KOZARA 2 : 1
13.04.2024  16:00 SC Musa - Karačić, Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC 6 : 0
13.04.2024  16:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK VELEŽ 0 : 1
13.04.2024  14:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ZVIJEZDA-09 3 : 2
14.04.2024  15:00 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK TUZLA CITY 1 : 4
13.04.2024  16:30 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 2 : 2
13.04.2024  17:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK KRUPA NA VRBASU 6 : 0

ROUND 21

20.04.2024  12:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 0 : 1
20.04.2024  14:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SARAJEVO 1 : 0
20.04.2024  17:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK HADŽIĆI 10 : 1
21.04.2024  12:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR 0 : 4
21.04.2024  14:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK RADNIK 2 : 2
21.04.2024  18:30 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 0
20.04.2024  10:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK KOZARA 6 : 0

ROUND 22

28.04.2024  11:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK BORAC 0 : 0
28.04.2024  15:30 Gradski stadion Velimir Sombolac, Gradiska FK KOZARA FK VELEŽ 1 : 7
27.04.2024  15:00 SC Musa - Karačić, Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ZVIJEZDA-09 3 : 0
27.04.2024  16:30 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY 2 : 0
27.04.2024  12:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 0 : 4
28.04.2024  15:00 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0
27.04.2024  13:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 2 : 0

ROUND 23

04.05.2024  16:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 4 : 0
04.05.2024  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK HADŽIĆI 3 : 0
04.05.2024  15:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR 3 : 4
04.05.2024  17:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK 3 : 0
04.05.2024  17:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG 4 : 3
03.05.2024  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK KOZARA 5 : 3
04.05.2024  15:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK BORAC 0 : 1

ROUND 24

12.05.2024  17:30 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK VELEŽ 0 : 0
11.05.2024  14:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ZVIJEZDA-09 1 : 2
12.05.2024  17:00 Gradski stadion Velimir Sombolac, Gradiska FK KOZARA FK TUZLA CITY 1 : 3
11.05.2024  10:00 SC Musa - Karačić, Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 1 : 4
11.05.2024  17:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK KRUPA NA VRBASU 3 : 2
11.05.2024  12:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 5 : 1
12.05.2024  17:00 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK SARAJEVO 3 : 4

ROUND 25

15.05.2024  15:30 Gradski stadion Hadžići, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 1 : 7
18.05.2024  17:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 3 : 0
18.05.2024  10:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 6 : 3
18.05.2024  15:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 3
18.05.2024  17:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK KOZARA 4 : 0
18.05.2024  13:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK BORAC 0 : 1
18.05.2024  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK VELEŽ 2 : 0

ROUND 26

25.05.2024  15:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK ZVIJEZDA-09 2 : 2
25.05.2024  16:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK TUZLA CITY 1 : 0
26.05.2024  17:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC HŠK ZRINJSKI 0 : 2
26.05.2024  17:00 Gradski stadion Velimir Sombolac, Gradiska FK KOZARA FK KRUPA NA VRBASU 4 : 4
25.05.2024  15:00 SC Musa - Karačić, Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
25.05.2024  17:30 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO 3 : 2
25.05.2024  17:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK HADŽIĆI 12 : 6
Host Score
Guest
24.05.2024. 17:00
FK TUZLA CITY 1 : 5 FK VELEŽ
26.05.2024. 15:00
NK GOŠK 1 : 1 FK SLOGA DOBOJ
26.05.2024. 16:00
FK IGMAN 1 : 4 HŠK ZRINJSKI
26.05.2024. 17:00
HŠK POSUŠJE 2 : 0 FK ZVIJEZDA-09
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2 FK SARAJEVO
FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1 FK BORAC
  Team P W D L Pnt
1 FK BORAC 33 24 6 3 78
2 HŠK ZRINJSKI 33 24 4 5 76
3 FK VELEŽ 33 16 11 6 59
4 FK SARAJEVO (-3) 33 16 8 9 53
5 HŠK POSUŠJE 33 13 9 11 48
6 FK ŽELJEZNIČAR 33 13 4 16 43
7 FK SLOGA DOBOJ 33 13 3 17 42
8 NK ŠIROKI BRIJEG 33 11 6 16 39
9 NK GOŠK 33 8 10 15 34
10 FK IGMAN 33 9 6 18 33
11 FK TUZLA CITY 33 7 6 20 27
12 FK ZVIJEZDA-09 33 6 3 24 21

Ženski fudbal

Connect

Contact

Bosnia and Herzegovina Football Federation

Address: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: https://www.nfsbih.ba