Selektor „U21“ reprezentacije Bosne i Hercegovine Vlado Jagodić objavio je spisak igrača za predstojeći kvalifikacioni susret za EP sa selekcijom Španije.
Mlada reprezentacija će utakmicu sa vršnjacima iz Španije odigrati 14. novembra u 20:30 sati na stadionu „Bilino polje“ u Zenici.
Na spisku selektora Jagodića nalazi se 20 igrača koji će se okupiti u ponedeljak 11. novembra u hotelu „Park“ u Vogošći.
Pvodom predstojećeg susreta Vlado Jagodić je rekao:
„Pozvao sam 20 igrača pošto igramo samo jednu utakmicu u ovom terminu. Svima nam je želja da napravimo dobar rezultat, ali ne možemo ni u jednom trenutku prijetiti Španiji koja je možda i najbolja evropska selekcija. U svakom slučaju mi ćemo pružiti svoj maksimum. Pozvani su skoro svi igrači kao i na prošlom okupljanju. Nedostaje Marko Maletić koji ima dva žuta kartona, ali raduje nas povratak Seada Hajrovića koji se oporavio od povrede“.




BSK
FK BORAC
FK RADNIK
FK SARAJEVO
FK SLOGA DOBOJ
FK VELEŽ
FK ŽELJEZNIČAR
HŠK ZRINJSKI
NK ČELIK
NK ŠIROKI BRIJEG



