Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

1. KOLO

14.08.2022  17:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA ŽFK BORAC ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 2 : 0
- ŽNK SFK 2000 ŽFK RADNIK BUMERANG
13.08.2022  17:00 "GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽF/NK EMINA 2 : 1
14.08.2022  17:30 Gradski stadion Donji Vakuf, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO SFK LIBERO 1 : 0

2. KOLO

20.08.2022  17:00 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO SFK LIBERO 0 : 5
20.08.2022  17:30 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar ŽF/NK EMINA ŽNK ISKRA BUGOJNO 1 : 0
20.08.2022  17:00 Gradski stadion, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 2 : 1
- ŽFK BORAC ŽNK SFK 2000

3. KOLO

28.08.2022  16:00 Kamp Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 17 : 0
27.08.2022  17:00 "GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽFK BORAC 1 : 1
28.08.2022  17:00 Gradski stadion Donji Vakuf, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK RADNIK BUMERANG 1 : 0
27.08.2022  17:00 Midhat Drljević, Goražde SFK LIBERO ŽF/NK EMINA 0 : 4

4. KOLO

11.09.2022  16:30 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽF/NK EMINA 0 : 8
10.09.2022  16:00 " Proleter"- Dvorovi, Dvorovi ŽFK RADNIK BUMERANG SFK LIBERO 2 : 2
11.09.2022  17:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka ŽFK BORAC ŽNK ISKRA BUGOJNO 0 : 3
11.09.2022  16:00 Kamp Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 7 : 0

5. KOLO

17.09.2022  16:00 "GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 5 : 0
17.09.2022  16:30 Gradski stadion Donji Vakuf, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽNK SFK 2000 0 : 3
18.09.2022  16:30 Midhat Drljević, Goražde SFK LIBERO ŽFK BORAC 2 : 1
17.09.2022  16:00 ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽFK RADNIK BUMERANG 2 : 1

6. KOLO

24.09.2022  16:00 Sjerkovine, Krepšić ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 6
24.09.2022  15:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka ŽFK BORAC ŽF/NK EMINA 1 : 3
25.09.2022  16:30 Kamp Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 SFK LIBERO 8 : 0
24.09.2022  15:30 "GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽNK ISKRA BUGOJNO 1 : 1

7. KOLO

01.10.2022  15:00 Gradski stadion Donji Vakuf, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 4 : 0
01.10.2022  12:00 Midhat Drljević, Goražde SFK LIBERO ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 2 : 1
ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽNK SFK 2000
01.10.2022  16:00 Brodac, Brodac-Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK BORAC 3 : 1

8. KOLO

Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽFK BORAC
Gradski stadion, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽNK SFK 2000
ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽFK FORTUNA ŽIVINICE
Midhat Drljević, Goražde SFK LIBERO ŽNK ISKRA BUGOJNO

9. KOLO

Midhat Drljević, Goražde SFK LIBERO ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO
Hendek, Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽF/NK EMINA
"GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽFK RADNIK BUMERANG
Kamp Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK BORAC

10. KOLO

Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽNK SFK 2000
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka ŽFK BORAC ŽFK FORTUNA ŽIVINICE
Gradski stadion, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽNK ISKRA BUGOJNO
ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA SFK LIBERO

11. KOLO

ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO
Midhat Drljević, Goražde SFK LIBERO ŽFK RADNIK BUMERANG
Hendek, Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK BORAC
"GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽNK SFK 2000

12. KOLO

Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽFK FORTUNA ŽIVINICE
Kamp Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽNK ISKRA BUGOJNO
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka ŽFK BORAC SFK LIBERO
Gradski stadion, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽF/NK EMINA

13. KOLO

Gradski stadion, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO
ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽFK BORAC
Midhat Drljević, Goražde SFK LIBERO ŽNK SFK 2000
Hendek, Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK FORTUNA ŽIVINICE

14. KOLO

Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽNK ISKRA BUGOJNO
"GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE SFK LIBERO
Kamp Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽF/NK EMINA
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka ŽFK BORAC ŽFK RADNIK BUMERANG

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
01.10.2022. 14:00
FK BORAC 2 : 1 FK SLOGA DOBOJ
01.10.2022. 15:00
FK LEOTAR 0 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
01.10.2022. 19:00
NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 2 FK IGMAN
30.09.2022. 15:00
FK TUZLA CITY 1 : 0 FK SARAJEVO
FK VELEŽ 1 : 1 HŠK POSUŠJE
30.09.2022. 20:00
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 NK ŠIROKI BRIJEG 11 6 4 1 22
2 FK ŽELJEZNIČAR 12 6 4 2 22
3 FK BORAC 12 6 2 4 20
4 FK TUZLA CITY 11 6 1 4 19
5 HŠK ZRINJSKI 9 6 0 3 18
6 FK SARAJEVO 12 4 4 4 16
7 FK SLOGA DOBOJ 12 4 2 6 14
8 FK VELEŽ 11 2 7 2 13
9 FK SLOBODA TUZLA 12 2 6 4 12
10 FK IGMAN 12 3 3 6 12
11 HŠK POSUŠJE 12 3 3 6 12
12 FK LEOTAR 12 2 2 8 8
Domaćin Rezultat Gost
FK LEOTAR --:-- FK SLOGA DOBOJ
FK ŽELJEZNIČAR --:-- HŠK ZRINJSKI
FK SLOBODA TUZLA --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK IGMAN --:-- FK VELEŽ
HŠK POSUŠJE --:-- FK TUZLA CITY
FK SARAJEVO --:-- FK BORAC

Ženski fudbal

kontaktizenskihklubova

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba