Plan medijskih aktivnosti „A“ reprezentacije BiH

1. KOLO

10.08.2019  17:30 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽFK RADNIK BUMERANG 3 : 2
10.08.2019  16:30 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽNK ISKRA BUGOJNO 1 : 4
11.08.2019  17:30 Gradski stadion Zvornik, Zvornik ŽFK DRINA ŽNK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
18.09.2019  17:00 ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽNK SFK 2000 1 : 2

2. KOLO

16.10.2019 GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽNK SFK 2000
17.08.2019  17:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato ŽNK ŠIROKI BRIJEG ŽF/NK EMINA 0 : 5
17.08.2019  15:00 Gradski stadion, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK DRINA 11 : 0
18.08.2019  17:30 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽFK MODRIČA 6 : 0

3. KOLO

24.08.2019  17:30 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽFK RADNIK BUMERANG 1 : 4
24.08.2019  17:00 Gradski stadion Zvornik, Zvornik ŽFK DRINA ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 0 : 14
24.08.2019  18:30 ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽNK ISKRA BUGOJNO 1 : 0
24.08.2019  17:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽNK ŠIROKI BRIJEG 8 : 0

4. KOLO

07.09.2019  16:30 GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽNK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
07.09.2019  17:00 Gradski stadion, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽNK SFK 2000 0 : 2
07.09.2019  17:00 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽF/NK EMINA 4 : 0
05.10.2019  11:00 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽFK DRINA 0 : 1
23.10.2019  15:00 GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽNK ŠIROKI BRIJEG

5. KOLO

15.09.2019  15:00 Gradski stadion Zvornik, Zvornik ŽFK DRINA ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 6
15.09.2019  17:00 ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽFK MODRIČA 5 : 0
15.09.2019  15:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 8 : 0
14.09.2019  16:30 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato ŽNK ŠIROKI BRIJEG ŽNK ISKRA BUGOJNO 1 : 4

6. KOLO

21.09.2019  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići ŽFK RADNIK BUMERANG ŽNK ISKRA BUGOJNO 0 : 3
21.09.2019  16:00 Sjerkovine, Krepšić ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽNK ŠIROKI BRIJEG 4 : 0
21.09.2019  16:00 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽNK SFK 2000 0 : 3
21.09.2019  16:00 Gradski stadion Zvornik, Zvornik ŽFK DRINA ŽF/NK EMINA 0 : 15

7. KOLO

25.09.2019  19:00 ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽFK RADNIK BUMERANG 6 : 2
25.09.2019  15:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK DRINA 9 : 0
25.09.2019  16:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato ŽNK ŠIROKI BRIJEG ŽFK MODRIČA 1 : 1
25.09.2019  15:00 'Jaklić', Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 1 : 0

8. KOLO

12.10.2019  14:00 GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 1 : 6
13.10.2019  15:00 'Jaklić', Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK MODRIČA 1 : 1
13.10.2019  15:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato ŽNK ŠIROKI BRIJEG ŽFK DRINA 3 : 1
13.10.2019  16:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽF/NK EMINA 4 : 1

9. KOLO

Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK RADNIK BUMERANG
ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Gradski stadion Zvornik, Zvornik ŽFK DRINA ŽNK ISKRA BUGOJNO
Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO

10. KOLO

GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK MODRIČA
Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽFK DRINA
'Jaklić', Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽF/NK EMINA
SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato ŽNK ŠIROKI BRIJEG ŽNK SFK 2000

11. KOLO

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato ŽNK ŠIROKI BRIJEG ŽFK RADNIK BUMERANG
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽNK ISKRA BUGOJNO
ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO
Gradski stadion Zvornik, Zvornik ŽFK DRINA ŽFK MODRIČA

12. KOLO

GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK DRINA
Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽF/NK EMINA
Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽNK SFK 2000
'Jaklić', Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽNK ŠIROKI BRIJEG

13. KOLO

'Jaklić', Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK RADNIK BUMERANG
SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato ŽNK ŠIROKI BRIJEG ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK MODRIČA
ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽFK DRINA

14. KOLO

GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽF/NK EMINA
Gradski stadion Zvornik, Zvornik ŽFK DRINA ŽNK SFK 2000
Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽNK ISKRA BUGOJNO
Domaćin Rezultat
Gost
18.10.2019. 18:00
FK SARAJEVO 2 : 0 NK ČELIK
19.10.2019. 15:00
FK TUZLA CITY 0 : 3 FK RADNIK
FK ZVIJEZDA-09 0 : 2 FK BORAC
FK VELEŽ 1 : 0 HŠK ZRINJSKI
19.10.2019. 18:00
FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
20.10.2019. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG : FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 13 8 3 2 27
2 FK ŽELJEZNIČAR 13 7 5 1 26
3 FK RADNIK 13 8 0 5 24
4 FK TUZLA CITY 13 7 3 3 24
5 FK BORAC 13 6 3 4 21
6 HŠK ZRINJSKI 13 6 2 5 20
7 NK ČELIK 13 4 4 5 16
8 FK VELEŽ 13 4 3 6 15
9 NK ŠIROKI BRIJEG 12 3 5 4 14
10 FK SLOBODA TUZLA 12 3 4 5 13
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 13 2 3 8 9
12 FK ZVIJEZDA-09 13 0 3 10 3
Domaćin Rezultat Gost
25.10.2019. 14:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK ZVIJEZDA-09
25.10.2019. 18:00
NK ČELIK --:-- FK VELEŽ
26.10.2019. 14:30
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK SARAJEVO
26.10.2019. 18:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK ŽELJEZNIČAR
27.10.2019. 16:00
FK BORAC --:-- FK TUZLA CITY

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba