Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

12. kolo

Kategorija: Vijesti

POSUŠJE - JEDINSTVO

Gl.sudija: Nikola Ješanović (Modriča)
A1: Jovan Kajtez (Modriča)
Posušje, 06. 11. 2005. 13:30 A2: Bilal Bogilović (Sarajevo)
Delegat: Ivan Tabak (Livno) IV: Radislav Vukasović (Trebinje)

ORAŠJE - LEOTAR

Gl.sudija: Edin Golać (Banovići)
A1: Zlatan Bečirović (Mramor)
Orašje, 05. 11. 2005. 13:30 A2: Šemso Brzović (Tuzla)
Delegat: Mišo Paunić (Sokolac) IV: Lazo Aleksić (Brčko)

ŽELJEZNIČAR - ZRINJSKI

Gl.sudija: Dragan Skakić (Gradiška)
A1: Miroslav Mirić (Šamac)
Sarajevo, 05. 11. 2005. 13:30 A2: Dragan Vasiljević (Doboj)
Delegat: Meho Alagić (Cazin) IV:Davor Ristović (Ist. Sarajevo)

SLOBODA - RADNIK

Gl.sudija: Slavko Zovkić (Pelagićevo)
A1: Drago Čule (Kruševo)
Tuzla, 05. 11. 2005. 13:30 A2: Tihomir Sučić (Livno)
Delegat:: Vitomir Šilić (Sarajevo) IV: Vladimir Dominković (Orašje)

ČELIK - ŽEPČE

Gl.sudija: Semir Kaplan (Stolac)
A1: Ibrahim Hasanbegović (Sarajevo)
Zenica, 05. 11. 2005. 13:30 A2: Almir Ćišić (Mostar)
Delegat: Slavoljub Popović (Modriča) IV: Novo Panić (Doboj)

MODRIČA MAXIMA - SARAJEVO

Gl.sudija: Marinko Jelić (Široki Brijeg)
A1: Miroslav Biletić (Stolac)
Modriča, 05. 11. 2005. 13:30 A2: Danko Čavar (Široki Brijeg)
Delegat: Božo Vidović (Zenica) IV: Midhat Arnautović (Tuzla)

TRAVNIK - SLAVIJA

Gl.sudija: Duško Pekija (Prijedor)
A1: Nikola Majkić (Novi Grad)
Travnik, 05. 11. 2005. 13:30 A2: Goran Ćejić (Banja Luka)
Delegat: Krunislav Džijan (Bok) IV: Miro Hrkać (Travnik)

ŠIROKI BRIJEG - BUDUĆNOST

Gl.sudija: Elmir Trako (Vitez)
A1: Zifet Pilavić (Turbe)
Široki Brijeg, 06. 11. 2005. 13:30 A2: Nermin Šehović (Sarajevo)
Delegat: Momčilo Tošić (Istočno Sarajevo) IV: Siniša Zrnić (Zenica)

select banner 02

Pretraga vijesti po datumu objave


Domaćin Rezultat
Gost
01.03.2021. 17:30
FK ŽELJEZNIČAR : FK SARAJEVO
27.02.2021. 15:00
FK RADNIK 0 : 0 FK VELEŽ
27.02.2021. 17:00
FK BORAC 2 : 0 FK OLIMPIK
27.02.2021. 19:05
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK KRUPA NA VRBASU
28.02.2021. 13:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
28.02.2021. 13:30
FK SLOBODA TUZLA 0 : 2 FK TUZLA CITY
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 13 6 0 45
2 NK ŠIROKI BRIJEG 20 11 4 5 37
3 FK ŽELJEZNIČAR 19 11 3 5 36
4 FK BORAC 20 11 2 7 35
5 HŠK ZRINJSKI 20 11 2 7 35
6 FK VELEŽ 20 9 7 4 34
7 FK TUZLA CITY 20 9 3 8 30
8 FK SLOBODA TUZLA 20 6 4 10 22
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 20 6 1 13 19
10 FK RADNIK 20 3 7 10 16
11 FK KRUPA NA VRBASU 20 3 4 13 13
12 FK OLIMPIK 20 4 1 15 13
Domaćin Rezultat Gost
FK RADNIK --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK VELEŽ --:-- FK BORAC
FK OLIMPIK --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK TUZLA CITY --:-- FK ŽELJEZNIČAR
FK SARAJEVO --:-- HŠK ZRINJSKI
FK KRUPA NA VRBASU --:-- NK ŠIROKI BRIJEG

Ženski fudbal

kontaktizenskihklubova

  • Avaz
  • Centrotrans
  • Geneco

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba