Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

14 KOLO

Kategorija: Vijesti

POSUŠJE - ORAŠJE

Gl.sudija: Davor Ristović (Ist.Sarajevo)
A1: Siniša Janjić (Bijeljina)
Posušje, 20. 11. 2005. 13:00 A2: Dragan Bojanić (Bijeljina)
Delegat: IV: Amir Alijagić (Bihać)

ŽELJEZNIČAR - JEDINSTVO

Gl.sudija: Slavko Zovkić (Pelagićevo)
A1: Almir Ćišić (Mostar)
Sarajevo, 20. 11. 2005. 13:00 A2: Rizah Riđalović (Zenica)
Delegat: IV: Radoslav Vukasović (Trebinje)

SLOBODA - LEOTAR

Gl.sudija: Rusmir Mrković (Sarajevo)
A1: Miroslav Mirić (Šamac)
Tuzla, 19. 11. 2005. 13:00 A2: Slavko Marjanović (Pale)
Delegat: IV: Siniša Zrnić (Zenica)

ČELIK - ZRINJSKI

Gl.sudija: Mevludin Efendić (Sarajevo)
A1: Mujo Tutun (Sarajevo)
Zenica, 19. 11. 2005. 13:00 A2: Ibrahim Hasanbegović (Sarajevo)
Delegat: IV: Elmir Alečković (Sarajevo)

MODRIČA MAXIMA - RADNIK

Gl.sudija: Dragan Skakić (Gradiška)
A1: Nikola Majkić (Novi Grad)
Modriča, 19. 11. 2005. 13:00 A2: Goran Ćejić (Banja Luka)
Delegat: IV:

TRAVNIK - ŽEPČE

Gl.sudija: Goran Paradžik (Ljubuški)
A1: Matro Stanić (Prud)
Travnik, 19. 11. 2005. 13:00 A2: Niko Lacić (Brčko)
Delegat: IV: Marinko Jelić (Široki Brijeg)

ŠIROKI BRIJEG - SARAJEVO

Gl.sudija: Novo Panić (Doboj)
A1: Jovan Kajtez (Modriča)
Široki Brijeg, 20. 11. 2005. 16:00 A2: Dragan Vasiljević (Doboj)
Delegat: IV: Mirko Buljan (Mostar)

BUDUĆNOST - SLAVIJA

Gl.sudija: Vladimir Dominković (Orašje)
A1: Drago Čule (Kruševo)
Banovići, 19. 11. 2005. 13:00 A2: Miroslav Biletić (Stolac)
Delegat: IV: Lazo Aleksić (Brčko)

select banner 02

Pretraga vijesti po datumu objave


Domaćin Rezultat
Gost
21.11.2020. 13:00
FK TUZLA CITY 1 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
21.11.2020. 15:00
FK ŽELJEZNIČAR 2 : 2 FK SLOBODA TUZLA
21.11.2020. 17:00
HŠK ZRINJSKI 2 : 1 FK BORAC
22.11.2020. 13:00
FK KRUPA NA VRBASU 1 : 1 FK VELEŽ
22.11.2020. 15:00
FK SARAJEVO 2 : 0 FK OLIMPIK
22.11.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG 5 : 0 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 15 11 4 0 37
2 FK ŽELJEZNIČAR 15 9 3 3 30
3 HŠK ZRINJSKI 15 9 1 5 28
4 FK BORAC 15 9 0 6 27
5 NK ŠIROKI BRIJEG 15 7 3 5 24
6 FK TUZLA CITY 15 7 3 5 24
7 FK VELEŽ 15 6 5 4 23
8 FK SLOBODA TUZLA 15 5 3 7 18
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 15 5 1 9 16
10 FK RADNIK 15 2 5 8 11
11 FK KRUPA NA VRBASU 15 2 3 10 9
12 FK OLIMPIK 15 2 1 12 7
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK ŽELJEZNIČAR
FK SLOBODA TUZLA --:-- HŠK ZRINJSKI
FK BORAC --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK RADNIK --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK VELEŽ --:-- FK SARAJEVO
FK OLIMPIK --:-- FK TUZLA CITY

genius sports logo

Ženski fudbal

kontaktizenskihklubova

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba