Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

14 KOLO

Kategorija: Vijesti

POSUŠJE - ORAŠJE

Gl.sudija: Davor Ristović (Ist.Sarajevo)
A1: Siniša Janjić (Bijeljina)
Posušje, 20. 11. 2005. 13:00 A2: Dragan Bojanić (Bijeljina)
Delegat: IV: Amir Alijagić (Bihać)

ŽELJEZNIČAR - JEDINSTVO

Gl.sudija: Slavko Zovkić (Pelagićevo)
A1: Almir Ćišić (Mostar)
Sarajevo, 20. 11. 2005. 13:00 A2: Rizah Riđalović (Zenica)
Delegat: IV: Radoslav Vukasović (Trebinje)

SLOBODA - LEOTAR

Gl.sudija: Rusmir Mrković (Sarajevo)
A1: Miroslav Mirić (Šamac)
Tuzla, 19. 11. 2005. 13:00 A2: Slavko Marjanović (Pale)
Delegat: IV: Siniša Zrnić (Zenica)

ČELIK - ZRINJSKI

Gl.sudija: Mevludin Efendić (Sarajevo)
A1: Mujo Tutun (Sarajevo)
Zenica, 19. 11. 2005. 13:00 A2: Ibrahim Hasanbegović (Sarajevo)
Delegat: IV: Elmir Alečković (Sarajevo)

MODRIČA MAXIMA - RADNIK

Gl.sudija: Dragan Skakić (Gradiška)
A1: Nikola Majkić (Novi Grad)
Modriča, 19. 11. 2005. 13:00 A2: Goran Ćejić (Banja Luka)
Delegat: IV:

TRAVNIK - ŽEPČE

Gl.sudija: Goran Paradžik (Ljubuški)
A1: Matro Stanić (Prud)
Travnik, 19. 11. 2005. 13:00 A2: Niko Lacić (Brčko)
Delegat: IV: Marinko Jelić (Široki Brijeg)

ŠIROKI BRIJEG - SARAJEVO

Gl.sudija: Novo Panić (Doboj)
A1: Jovan Kajtez (Modriča)
Široki Brijeg, 20. 11. 2005. 16:00 A2: Dragan Vasiljević (Doboj)
Delegat: IV: Mirko Buljan (Mostar)

BUDUĆNOST - SLAVIJA

Gl.sudija: Vladimir Dominković (Orašje)
A1: Drago Čule (Kruševo)
Banovići, 19. 11. 2005. 13:00 A2: Miroslav Biletić (Stolac)
Delegat: IV: Lazo Aleksić (Brčko)

select banner 02

Pretraga vijesti po datumu objave


Domaćin Rezultat
Gost
24.10.2020. 14:30
FK OLIMPIK 3 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK TUZLA CITY 1 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
24.10.2020. 17:00
FK VELEŽ 1 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
25.10.2020. 14:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 2 FK BORAC
25.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO 3 : 0 FK KRUPA NA VRBASU
25.10.2020. 19:05
FK RADNIK 1 : 1 FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 11 9 2 0 29
2 FK BORAC 12 8 0 4 24
3 FK ŽELJEZNIČAR 10 7 1 2 22
4 FK VELEŽ 12 5 4 3 19
5 NK ŠIROKI BRIJEG 11 5 3 3 18
6 FK TUZLA CITY 12 5 2 5 17
7 HŠK ZRINJSKI 10 5 1 4 16
8 FK SLOBODA TUZLA 12 4 2 6 14
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 12 4 1 7 13
10 FK RADNIK 12 2 5 5 11
11 FK KRUPA NA VRBASU 12 2 1 9 7
12 FK OLIMPIK 12 2 0 10 6
Domaćin Rezultat Gost
FK SARAJEVO --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK TUZLA CITY
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK OLIMPIK
HŠK ZRINJSKI --:-- FK VELEŽ
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK RADNIK
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK BORAC

genius sports logo

Ženski fudbal

kontaktizenskihklubova

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba