Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

15 KOLO

Kategorija: Vijesti

SLAVIJA - POSUŠJE

Gl.sudija: Almir Alijagić(Bihać)
A1: Zifet Pilavić (Turbe)
Istočno Sarajevo, 26. 11. 2005. 13:00 A2: Jasmin Hrustanović (Bihać)
Delegat: Ferid Čovčić (Goražde) IV: Radoslav Vukasović (Trebinje)

SARAJEVO - BUDUĆNOST

Gl.sudija: Davor Ristović (Ist. Sarajevo)
A1: Franjo Bandić (Tomislavgrad)
Sarajevo, 26. 11. 2005. 13:00 A2: Tihomir Sučić (Livno)
Delegat: Ljubomir Čordašević (Šamac) IV: Elmir Trako (Vitez)

ŽEPČE - ŠIROKI BRIJEG

Gl.sudija: Slavko Zovkić (Pelagićevo)
A1: Nermin Šehović (Sarajevo)
Žepče, 27. 11. 2005. 13:00 A2: Bilal Bogilović (Sarajevo)
Delegat: Fikret Mujkić (Tuzla) IV: Vladimir Dominković (Orašje)

RADNIK - TRAVNIK

Gl.sudija: Rusmir Mrković (Sarajevo)
A1: Mato Stanić (Prud)
Bijeljina, 27. 11. 2005. 13:00 A2: Niko Lacić (Brčko)
Delegat: Krunislav Džijan (Bok) IV: Novo Panić (Doboj)

ZRINJSKI - MODRIČA MAXIMA

Gl.sudija: Lazo Aleksić (Brčko)
A1: Zoran Taborin (Zvornik)
Mostar, 27. 11. 2005. 13:00 A2: Budimir Mihajlović (Zvornik)
Delegat: Mersim Mešić (Gradačac) IV: Elmir Alečković (Sarajevo)

LEOTAR - ČELIK

Gl.sudija: Dragan Skakić (Gradiška)
A1: Mujo Tutun (Sarajevo)
Trebinje, 26. 11. 2005. 13:00 A2: Zlatan Bećirović (Mramor)
Delegat: Marinko Bubalo (Široki Brijeg) IV: Mirko Buljan (Mostar)

JEDINSTVO - SLOBODA

Gl.sudija: Semir Kaplan (Stolac)
A1: Edin Selimović (Bugojno)
Bihać, 26. 11. 2005. 13:00 A2: Radoslav Kapor (Trebinje)
Delegat: Momčilo Tošić (Ist. Sarajevo) IV: Adnan Alispahić (Zenica)

ORAŠJE - ŽELJEZNIČAR

Gl.sudija: Miro Hrkač (Široki Brijeg)
A1: Zikrija Pašalić (Zenica)
Orašje, 27. 11. 2005. 13:00 A2: Danko Ćavar (Široki Brijeg)
Delegat: Mate Brbor (Mostar) IV: Danijel Pajić (Bijeljina)

select banner 02

Pretraga vijesti po datumu objave


Domaćin Rezultat
Gost
24.10.2020. 14:30
FK OLIMPIK 3 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK TUZLA CITY 1 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
24.10.2020. 17:00
FK VELEŽ 1 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
25.10.2020. 14:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 2 FK BORAC
25.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO 3 : 0 FK KRUPA NA VRBASU
25.10.2020. 19:05
FK RADNIK 1 : 1 FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 11 9 2 0 29
2 FK ŽELJEZNIČAR 11 8 1 2 25
3 FK BORAC 12 8 0 4 24
4 FK VELEŽ 12 5 4 3 19
5 NK ŠIROKI BRIJEG 11 5 3 3 18
6 FK TUZLA CITY 12 5 2 5 17
7 HŠK ZRINJSKI 11 5 1 5 16
8 FK SLOBODA TUZLA 12 4 2 6 14
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 12 4 1 7 13
10 FK RADNIK 12 2 5 5 11
11 FK KRUPA NA VRBASU 12 2 1 9 7
12 FK OLIMPIK 12 2 0 10 6
Domaćin Rezultat Gost
01.11.2020. 14:00
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK BORAC
30.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
31.10.2020. 14:00
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK TUZLA CITY
31.10.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK OLIMPIK
HŠK ZRINJSKI --:-- FK VELEŽ
31.10.2020. 19:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK RADNIK

genius sports logo

Ženski fudbal

kontaktizenskihklubova

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba