Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

28 KOLO

Kategorija: Vijesti

POSUŠJE - BUDUĆNOST

Gl.sudija: Vladimir Dominković (Orašje)
A1: Mujo Tutun (Sarajevo)
Posušje, 29. 04. 2006. 16:00 A2: Zifet Pilavić (Turbe)
Delegat: Radoslav Kundačina (Trebinje) IV: Siniša Zrnić (Zenica)

ŠIROKI BRIJEG - SLAVIJA

Gl.sudija: Elmir Trako (Vitez)
A1: Tihomir Sučić (Livno)
Široki Brijeg, 29. 04. 2006. 16:00 A2: Hrvoje Turudić (Čitluk)
Delegat: Ljubomir Čordašević (Šamac) IV: Elmir Alečković (Sarajevo)

TRAVNIK - SARAJEVO

Gl.sudija: Midhat Arnautović (Tuzla)
A1: Zlatan Bečirović (Mramor)
Travnik, 29. 04. 2006. 16:00 A2: Šemso Brzović (Tuzla)
Delegat: Mate Brbor (Mostar) IV: Mirko Buljan (Mostar)

MODRIČA MAXIMA - ŽEPČE

Gl.sudija: Denis Begović (Gradačac)
A1: Edin Selimović (Bugojno)
Modriča, 29. 04. 2006. 16:00 A2: Rusmir Bašić (Sarajevo)
Delegat: Milan Vićić (Ugljevik) IV: Lazo Aleksić (Brčko)

ČELIK - RADNIK

Gl.sudija: Edin Golać (Banovići)
A1: Nermin Šehović (Sarajevo)
Zenica, 29. 04. 2006. 16:00 A2: Ibrahim Hasanbegović (Sarajevo)
Delegat: Muharem Kurić (Donji Vakuf) IV: Semir Kaplan (Stolac)

SLOBODA - ZRINJSKI

Gl.sudija: Dragan Skakić (Gradiška)
A1: Zoran Taborin (Zvornik)
Tuzla, 29. 04. 2006. 16:00 A2: Jovan Kajtez (Modriča)
Delegat: Krešimir Čavar (Široki Brijeg) IV: Slavko Zovkić (Pelagićevo)

ŽELJEZNIČAR - LEOTAR

Gl.sudija: Robert Zrilić (Banja Luka)
A1: Goran Lepir (Banja Luka)
Sarajevo, 29. 04. 2006. 16:00 A2: Dragan Bojanić (Bijeljina)
Delegat: Zaim Hadžiomerović (Jablanica) IV: Davor Ristović (I. Sarajevo)

ORAŠJE - JEDINSTVO

Gl.sudija: Anto Bilješko (N. Travnik)
A1: Zikrija Pašalić (Zenica)
Orašje, 29. 04. 2006. 16:00 A2: Rizah Riđalović (Zenica)
Delegat: Hišam Islambegović (Zenica) IV: Danijel Pajić (Bijeljina)

select banner 02

Pretraga vijesti po datumu objave


Domaćin Rezultat
Gost
27.11.2020. 13:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 4 FK ŽELJEZNIČAR
28.11.2020. 13:00
FK SLOBODA TUZLA : HŠK ZRINJSKI
FK OLIMPIK 1 : 1 FK TUZLA CITY
28.11.2020. 15:00
FK VELEŽ : FK SARAJEVO
28.11.2020. 17:00
FK BORAC : NK ŠIROKI BRIJEG
29.11.2020. 15:00
FK RADNIK : FK KRUPA NA VRBASU
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 15 11 4 0 37
2 FK ŽELJEZNIČAR 16 10 3 3 33
3 HŠK ZRINJSKI 15 9 1 5 28
4 FK BORAC 15 9 0 6 27
5 NK ŠIROKI BRIJEG 15 7 3 5 24
6 FK TUZLA CITY 15 7 3 5 24
7 FK VELEŽ 15 6 5 4 23
8 FK SLOBODA TUZLA 15 5 3 7 18
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 16 5 1 10 16
10 FK RADNIK 15 2 5 8 11
11 FK KRUPA NA VRBASU 15 2 3 10 9
12 FK OLIMPIK 15 2 1 12 7
Domaćin Rezultat Gost
01.12.2020. 13:00
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
01.12.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK SLOBODA TUZLA
02.12.2020. 13:00
FK OLIMPIK --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK BORAC
02.12.2020. 15:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK ŽELJEZNIČAR
02.12.2020. 17:00
FK SARAJEVO --:-- FK RADNIK

genius sports logo

Ženski fudbal

kontaktizenskihklubova

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba