Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

7. kolo

Kategorija: Vijesti

MODRIČA MAXIMA - POSUŠJE

Gl.sudija: Lazo Aleksić(Brčko)
A1: Bilal Bogilović (Sarajevo)
Modriča, 24. 09. 2005. 15:30 A2: Nermin Šehović (Sarajevo)
Delegat: Alojz Zovko (Žepče) IV: Edin Golać (Banovići)

TRAVNIK - ČELIK

Gl.sudija: Marinko Jelić (Široki Brijeg)
A1: Mihovil Merdžan (Čapljina)
Travnik, 24. 09. 2005. 15:30 A2: Tihomir Sučić (Livno)
Delegat: Ljubomir Čordašević (Šamac) IV: Elmir Alečković (Sarajevo)

ŠIROKI BRIJEG - SLOBODA

Gl.sudija: Robert Zrilić (Banja Luka)
A1: Goran Lepir (Banja Luka)
Široki Brijeg, 24. 09. 2005. 18:30 A2: Radoslav Kapor (Trebinje)
Delegat: Hišam Islambegović (Zenica) IV: Novo Panić (Doboj)

BUDUĆNOST - ŽELJEZNIČAR

Gl.sudija: Vlado Dominković (Orašje)
A1: Drago Čule (Kreševo)
Banovići, 24. 09. 2005. 15:30 A2: Danko Čavar (Široki Brijeg)
Delegat:: Rudolf Marić (Posušje) IV: Almir Alijagić (Bihać)

SLAVIJA - ORAŠJE

Gl.sudija: Semir Kaplan (Stolac)
A1: Miroslav Biletić (Stolac)
Istočno Sarajevo, 24. 09. 2005. 15:30 A2: Hrvoje Turudić (Čitluk)
Delegat: Krešimir Ćavar (Široki Brijeg) IV: Siniša Zrnić (Zenica)

SARAJEVO - JEDINSTVO

Gl.sudija: Adnan Alispahić (Zenica)
A1: Rizah Riđalović (Zenica)
Sarajevo, 24. 09. 2005. 15:30 A2: Zikrija Pašalić (Zenica)
Delegat: Slaviša Vujić (Bijeljina) IV: Midhat Arnautović (Tuzla)

ŽEPČE - LEOTAR

Gl.sudija: Denis Begović (Gradačac)
A1: Šemso Brzović (Tuzla)
Žepče, 25. 09. 2005. 15:30 A2: Zlatan Bećirović (Mramor)
Delegat: Milan Vićić (Ugljevik) IV: Dragan Skakić (Gradiška)

RADNIK - ZRINJSKI

Gl.sudija: Mevludin Efendić (Sarajevo)
A1: Mujo Tutun (Sarajevo)
Bijeljina, 25. 09. 2005. 15:30 A2: Rusmir Bašić (Sarajevo)
Delegat: Zvonimir Marić (Orašje) IV: Elmir Trako (Vitez)

select banner 02

Pretraga vijesti po datumu objave


  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 13 6 0 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 11 3 5 36
3 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 4 5 34
4 FK VELEŽ 19 9 6 4 33
5 FK BORAC 19 10 2 7 32
6 HŠK ZRINJSKI 19 10 2 7 32
7 FK TUZLA CITY 19 8 3 8 27
8 FK SLOBODA TUZLA 19 6 4 9 22
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 6 1 12 19
10 FK RADNIK 19 3 6 10 15
11 FK KRUPA NA VRBASU 19 3 4 12 13
12 FK OLIMPIK 19 4 1 14 13
Domaćin Rezultat Gost
01.03.2021. 17:30
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK SARAJEVO
27.02.2021. 15:00
FK RADNIK --:-- FK VELEŽ
27.02.2021. 17:00
FK BORAC --:-- FK OLIMPIK
27.02.2021. 19:05
HŠK ZRINJSKI --:-- FK KRUPA NA VRBASU
28.02.2021. 13:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
28.02.2021. 13:30
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY

Ženski fudbal

kontaktizenskihklubova

  • Avaz
  • Centrotrans
  • Geneco

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba