Danas je u Sarajevu, pod predsjedavanjem Slobodana Radulja, održana ponovljena sjednica Apelacione komisije, koja je rješavala žalbu HŠK “Zrinjski” iz Mostara, na odluku Disciplinske komisije NS/FS BiH te je većinom glasova donijela slijedeću odluku:
1.Djelimično se usvaja žalba HŠK “ZRINJSKI” iz Mostara, na odluku Disciplinske komisije NS/FS BiH, u tački 1. odluke, koja se preinačuje i glasi:
HŠK „ZRINJSKI“ iz Mostara, zbog prekršaja iz člana 56. Disciplinskog pravilnika NS/FS BiH – počinjenog na utakmici 23. kola Premijer lige BiH HNK “Orašje” – HŠK “Zrinjski”, koja je igrana 18. 04. 2007. godine u Orašju, a prekinuta u 83. minuti zbog napuštanje terena od strane ekipe HŠK “Zrinjski”, kažnjava se ODUZIMANJEM 1 (JEDNOG) BODA u prvenstvu Premijer lige BiH u takmičarskoj 2006/2007 godini.
2. Žalba HŠK “ZRINJSKI” koja se odnosi na ostale tačke navedene odluke Disciplinske komisije NS/FS BIH, odbija se kao neosnovana, te se u tom dijelu potvrđuje prvostepena odluka.





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



