BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Službena lica za 3. kolo

 

FK ŽELJEZNIČAR -  NK VITEZ

Datum

05.08.2017.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Spahalić Emir – Mostar

Termin

20:30

A 1

Demir Mirza – Kakanj

Mjesto

Sarajevo

A 2

Perić Marko – Mostar

Delegat

Buza Esnaf - Kakanj

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav – Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK BORAC -  FK MLADOST   

Datum

06.08.2017.

TV prenos

 

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

20:00

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Banja Luka

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Brkić Miloš - Gradiška

4

Jakupović Edin – Bihać

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO -  NK GOŠK     

Datum

06.08.2017.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Gigović Miloš – Gradiška

Termin

20:00

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Mjesto

Sarajevo

A 2

Bačić Fikret – Lukavac

Delegat

Ristović Davor – Istočno Sarajevo

4

Zukić Edis – Tuzla

Posmatrač suđenja

Čavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG -  NK ČELIK    

Datum

04.08.2017.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Musa Mateo – Čitluk

Termin

19:30

A 1

Baković Haris – Sarajevo

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Omanović Ramiz- Bihać

4

Bjelica Vladimir – Istočno Sarajevo

Posmatrač suđenja

Ribić Emir - Bugojno

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK -  HŠK ZRINJSKI       

Datum

05.08.2017.

TV prenos

-

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

18:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Bijeljina

A 2

Maksimović Bojan – Modriča

Delegat

Grganović Franjo - Travnik

4

Živković Ilija – Orašje

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed - Maglaj

5

Kaljanac Haris – Sarajevo

Bezbjednost

 

6

Soknić Zoran – Istočno Sarajevo

FK KRUPA - FK SLOBODA   

Datum

06.08.2017.

TV prenos

BHT1

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

17:00

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Hodžić Amir – Velika Kladuša

4

Grbić Zoran – Prijedor

Posmatrač suđenja

Lizde Alija - Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Marić Rudolf v.r.