BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Službena lica za 6. kolo

 

NK VITEZ - HŠK ZRINJSKI

Datum

26.08.2017.

TV prenos

BHT1

Sudija

Živković Ilija - Orašje

Termin

17:00

A 1

Hrstić Dalibor - Ljubuški

Mjesto

Vitez

A 2

Vičić Čedomir - Bijeljina

Delegat

Skoko Goran - Ljubuški

4

Peljto Irfan - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čejvanović Izet - Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ČELIK - FK SLOBODA

Datum

27.08.2017.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Valjić Ognjen - Banja Luka

Termin

17:00

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Zenica

A 2

Musa Jure - Čitluk

Delegat

Idrizović Haris - Konjic

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Lizde Alija - Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK KRUPA

Datum

27.08.2017.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Gabela

A 2

Tešanović Stefan - Istočno Sarajevo

Delegat

Čovčić Ferid - Goražde

4

Šehović Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK RADNIK

Datum

26.08.2017.

TV prenos

 

Sudija

Spahalić Emir - Mostar

Termin

17:00

A 1

Baković Haris - Sarajevo

Mjesto

Doboj - Kakanj

A 2

Perić Marko - Mostar

Delegat

Hadžić Amir – Velika Kladuša

4

Zukić Edis - Tuzla

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR – NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

26.08.2017.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Bjelica Vladimir - Istočno Sarajevo

Termin

20:00

A 1

Kačavenda Radislav - Gradiška

Mjesto

Sarajevo

A 2

Bačić Fikret - Lukavac

Delegat

Milošević Mirko - Zvornik

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

Musa Mateo - Čitluk

Bezbjednost

 

6

Gigović Miloš - Gradiška

FK BORAC – FK SARAJEVO

Datum

27.08.2017.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Paradžik Goran - Ljubuški

Termin

20:00

A 1

Novalić Arnel - Doboj Istok

Mjesto

Banja Luka

A 2

Radaković Igor - Prijedor

Delegat

Ristović Davor – Istočno Sarajevo

4

Grbić Zoran - Prijedor

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav - Trebinje

5

Mujić Elvis - Banovići

Bezbjednost

Pušić Željko - Mostar

6

Čuić Tomislav - Tomislavgrad

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Marić Rudolf v.r.