BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Službena lica za 7. kolo

 

FK SARAJEVO - NK VITEZ

Datum

09.09.2017.

TV prenos

MOJA TV 

 

Sudija

Soknić Zoran - Ist.Sarajevo

 

Termin

16:30

A 1

Tešanović Stefan - Ist.Sarajevo

 

Mjesto

Sarajevo

A 2

Perić Marko - Mostar

 

Delegat

Glavaš Vladimir - Dinovci

4

Sivac Ermin - Zenica

 

Posmatrač suđenja

Čavar Danko-Široki Brijeg

5

 

 

Bezbjednost

 

6

 

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK BORAC       

Datum

10.09.2017.

TV prenos

BHT1

 

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

 

Termin

20:00

A 1

Lazić Damir - Brčko

 

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Novalić Arnel - Doboj Istok

 

Delegat

Grganović Franjo - Vitez

4

Čuić Tomislav -Tomislavgrad

 

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan-Ist.Sarajevo

5

Šehović Admir - Sarajevo

 

Bezbjednost

 

6

Mulahasanović Adis - Sarajevo

 

FK RADNIK - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

10.09.2017.

TV prenos

 MOJA TV

 

Sudija

Grbić Zoran-Prijedor

 

Termin

16:30

A 1

Prošić Elvis-Cazin

 

Mjesto

Bijeljina

A 2

Dujak Goran-Odžak

 

Delegat

Ibreljić Ekrem - Fojnoica

4

Valjić Ognjen-Banja Luka

 

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed-Maglaj

5

 

 

Bezbjednost

 

6

 

 

FK KRUPA - FK MLADOST      

Datum

10.09.2017.

TV prenos

 

 

Sudija

Peljto Irfan - Sarajevo

 

Termin

16:00

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

 

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Čaušević Moamer - Sarajevo

 

Delegat

Omanović Ramiz - Bihać

4

Jakupović Edin - Bihać

 

Posmatrač suđenja

Ristić Aleksandar-Modriča

5

 

 

Bezbjednost

 

6

 

 

FK SLOBODA - NK GOŠK             

Datum

09.09.2017.

TV prenos

 

 

Sudija

Živković Ilija - Orašje

 

Termin

19:30

A 1

Demir Mirza - Kakanj

 

Mjesto

Tuzla

A 2

Maksimović Bojan - Modriča

 

Delegat

Marić Radika - Bijeljina

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

 

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal  - Sarajevo

5

 

 

Bezbjednost

 

6

 

 

HŠK ZRINJSKI - NK ČELIK           

Datum

09.09.2017.

TV prenos

MOJA TV

 

Sudija

Paradžik Goran - Ljubuški

 

Termin

19:30

A 1

Kačavenda Radislav - Gradiška

 

Mjesto

Mostar

A 2

Hrstić Dalibor - Ljubuški

 

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Petrović Dragan - Banja Luka

 

Posmatrač suđenja

Prolić Salem-Sarajevo

5

 

 

Bezbjednost

 

6

 

 

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Marić Rudolf v.r.