BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Službena lica za 9. kolo

 

NK ŠIROKI BRIJEG - NK VITEZ

Datum

24.09.2017.

TV prenos

 

Sudija

Zukić Edis-Tuzla

Termin

16:00

A 1

Keranović Dragan-Prijedor

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Musa Jure-Čitluk

Delegat

 Omanović Ramiz – Bihać

4

Spahalić Emir-Mostar

Posmatrač suđenja

Lizde Alija-Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - FK SARAJEVO

Datum

23.09.2017.

TV prenos

MOJA TV  

Sudija

Čuić Tomislav-Tomislavgrad

Termin

16:00

A 1

Maksimović Bojan-Modriča

Mjesto

Bijeljina

A 2

Bačić Fikret-Lukavac

Delegat

 Sinanović Fahrudin – Kalesija

4

Mujić Elvis-Banovići

Posmatrač suđenja

 Živković Blaž-Orašje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK KRUPA - FK BORAC         

Datum

24.09.2017.

TV prenos

  BHT1

Sudija

Jakupović Edin-Bihać

Termin

15:30

A 1

Udovičić Sreten-Prijedor

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Radaković Igor-Prijedor

Delegat

 Buza Esnaf – Kakanj

4

Petrović Dragan-Banja Luka

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan-Istočno Sarajevo

5

Paradžik Goran-Ljubuški

Bezbjednost

 

6

Musa Mateo-Čitluk

FK SLOBODA - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

23.09.2017.

TV prenos

 MOJA TV  

Sudija

Valjić Ognjen-Banja Luka

Termin

19:00

A 1

Ibrišimbegović Senad-Travnik

Mjesto

Tuzla

A 2

Beljo Davor-Mostar

Delegat

 Ćejić Goran – Banja Luka

4

Živković Ilija-Orašje

Posmatrač suđenja

Čavar Danko-Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK MLADOST                      

Datum

23.09.2017.

TV prenos

 

Sudija

Gigović Miloš-Gradiška

Termin

17:00

A 1

Vičić Čedomir-Bijeljina

Mjesto

Mostar

A 2

Baković Haris-Sarajevo

Delegat

 Itrić Mato – Brčko

4

Kaljanac Haris-Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal-Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ČELIK - NK GOŠK                       

Datum

23.09.2017.

TV prenos

 

Sudija

Bjelica Vladimir-Ist.Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Dujak Goran-Odžak

Mjesto

Zenica

A 2

Čaušević Moamer-Sarajevo

Delegat

 Milošević Mirko – Zvornik

4

Šehović Admir-Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kulović Sead-Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Marić Rudolf v.r.