BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Službena lica za 10. kolo

 

NK VITEZ - NK GOŠK

Datum

30.09.2017.

TV prenos

 

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

16:00

A 1

Hrstić Dalibor – Ljubuški

Mjesto

Vitez

A 2

Tešanović Stefan Ist.Sarajevo

Delegat

Hadžić Amir – Velika Kladuša

4

Jakupović Edin - Bihać

Posmatrač suđenja

Marić Dragan – Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - NK ČELIK

Datum

02.10.2017.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan Banja Luka

Termin

16:00

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

 Idrizović Haris – Konjic

4

Musa Mateo – Čitluk

Posmatrač suđenja

 Čule Drago – Čitluk

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - HŠK ZRINJSKI            

Datum

30.09.2017.

TV prenos

 MOJA TV

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Termin

20:00

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Sarajevo

A 2

Novalić Arnel Doboj Istok

Delegat

Ristović Davor – Istočno Sarajevo

4

Bjelica Vladimir Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

Gigović Miloš Gradiška

Bezbjednost

 

6

Sivac Ermin Zenica

FK BORAC - FK SLOBODA          

Datum

01.10.2017.

TV prenos

 

Sudija

Peljto Irfan Sarajevo

Termin

18:00

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Mjesto

Banja Luka

A 2

Kačavenda Radislav Gradiška

Delegat

Gvozden Haris – Sarajevo

4

Mulahasanović Adis Sarajevo

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio – Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK KRUPA      

Datum

01.10.2017.

TV prenos

BHT1

Sudija

Živković Ilija – Orašje

Termin

16:00

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Sarajevo

A 2

Prošić Elvis – Cazin

Delegat

Janković Milan – Trebinje

4

Spahalić Emir – Mostar

Posmatrač suđenja

Ribić Emir – Bugojno

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK RADNIK                       

Datum

30.09.2017.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Macić Amer – Mostar

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Grganović Franjo - Travnik

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav – Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Marić Rudolf v.r.