BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Službena lica za 11. kolo

 

FK RADNIK - NK VITEZ

Datum

14.10.2017.

TV prenos

 

Sudija

Spahalić Emir – Mostar

Termin

15:30

A 1

Hrstić Dalibor – Ljubuški

Mjesto

Bijeljina

A 2

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Tripunović Ljubiša – Doboj

4

Sarajkić Semir  – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK KRUPA - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

14.10.2017.

TV prenos

 

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo  

Termin

15:30

A 1

Baković Haris – Sarajevo

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Prošić Elvis – Cazin

Delegat

Ibreljić Ekrem – Fojnica

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Živković Blaž – Orašje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK SARAJEVO

Datum

14.10.2017.

TV prenos

  MOJA TV 

Sudija

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Termin

18:00

A 1

Macić Amer – Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Lazić Damir – Brčko

Delegat

 Martinović Lazar – Čapljina

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan – Zenica

5

Paradžik Goran – Ljubuški

Bezbjednost

Damjanović Novak – Banja Luka

6

Musa Mateo – Čitluk

HŠK ZRINJSKI - FK BORAC         

Datum

14.10.2017.

TV prenos

 BHT1

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

Ćupina Samir – Sarajevo

4

Peljto Irfan – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav – Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ČELIK - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

15.10.2017.

TV prenos

MOJA TV 

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

18:00

A 1

Keranović Dragan – Prijedor

Mjesto

Zenica

A 2

Bačić Fikret – Lukavac

Delegat

Marić Radika – Bijeljina

4

Mujić Elvis – Banovići

Posmatrač suđenja

Čejvanović Izet – Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK MLADOST                                            

Datum

15.10.2017.

TV prenos

 

Sudija

Gigović MIloš – Gradiška

Termin

15:30

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Mjesto

Gabela

A 2

Udovičić Sreten – Prijedor

Delegat

Glavaš Vladimir – Dinovci

4

Bilbija Luka – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Prolić Salem – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Marić Rudolf v.r.