BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Službena lica za 13. kolo

 

FK KRUPA - NK VITEZ

Datum

28.10.2017.

TV prenos

 

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Termin

13:30

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Bačić Fikret – Lukavac

Delegat

 Glavaš Vladimir – Drinovci

4

Grbić Zoran – Prijedor

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav – Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - FK SLOBODA

Datum

28.10.2017.

TV prenos

 

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

13:30

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Bijeljina

A 2

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Delegat

Ćupina Samir – Sarajevo

4

Spahalić Emir – Mostar

Posmatrač suđenja

 Alispahić Adnan – Zenica

5

 

Bezbjednost

Puhalac Brane – Rogatica

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - HŠK ZRINJSKI

Datum

29.10.2017.

TV prenos

 BHT1

Sudija

Čuić Tomislav – Tomislavgrad

Termin

16:30

A 1

Udovičić Sreten – Prijedor

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Lazić Damir – Brčko

Delegat

Ćejić Goran – Banja Luka

4

Živković Ilija – Orašje

Posmatrač suđenja

Prolić Salem – Sarajevo

5

Kaljanac Haris – Sarajevo

Bezbjednost

Džindo Adnan – Sarajevo

6

Mulahasanović Adis - Sarajevo

FK SARAJEVO - NK ČELIK

Datum

29.10.2017.

TV prenos

MOJA TV 

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

19:00

A 1

Maksimović Bojan – Modriča

Mjesto

Sarajevo

A 2

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Milošević Mirko – Zvornik

4

Musa Mateo – Čitluk

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio – Čapljina

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK BORAC - NK GOŠK

Datum

28.10.2017.

TV prenos

   

Sudija

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Termin

18:00

A 1

Prošić Elvis – Cazin

Mjesto

Banja Luka

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

Ibreljić Ekrem – Fojnica

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK MLADOST                                             

Datum

28.10.2017.

TV prenos

MOJA TV 

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

16:30

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Sarajevo

A 2

Hrstić Dalibor – Ljubuški

Delegat

Martinović Lazar – Čapljina

4

Soknić Zoran – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado – Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Šantić Dalibor s.r.