BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Službena lica za 14. kolo

 

NK VITEZ - FK ŽELJEZNIČAR  

Datum

04.11.2017.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Živković Ilija – Orašje

Termin

13:30

A 1

Vičić Čedomir – Bijeljina

Mjesto

Vitez

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Ristović Davor – Ist.Sarajevo

4

Čuić Tomislav Tomislavgrad

Posmatrač suđenja

Čule Drago – Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK BORAC   

Datum

04.11.2017.

TV prenos

 

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

13:30

A 1

Milić Dženan – Sarajevo

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Baković Haris – Sarajevo

Delegat

Janković Milan – Trebinje

4

Spahalić Emir – Mostar

Posmatrač suđenja

 Lizde Alija – Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

GOŠK - FK SARAJEVO

Datum

05.11.2017.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Grbić Zoran Prijedor

Termin

13:30

A 1

Keranović Dragan – Prijedor

Mjesto

Gabela

A 2

Kačavenda Radislav – Gradiška

Delegat

Čovčić Ferid – Goražde

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

Mujić Elvis – Banovići

Bezbjednost

Pušić Željko – Mostar

6

Petrović Dragan – Banja Luka

NK ČELIK - NK ŠIROKI BRIJEG  

Datum

04.11.2017.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

13:30

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Mjesto

Zenica

A 2

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Sinanović Fahrudin – Kalesija

4

Peljto Irfan – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Marić Dragan – Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK RADNIK                       

Datum

04.11.2017.

TV prenos

 

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Termin

14:30

A 1

Demir Mirza – Kakanj

Mjesto

Mostar

A 2

Čaušević Moamer – Sarajevo

Delegat

Skoko Goran – Ljubuški

4

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Živković Blaž – Orašje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA -  FK KRUPA  

Datum

04.11.2017.

TV prenos

BHT1

Sudija

Gigović Miloš – Gradiška

Termin

13:30

A 1

Macić Amer – Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Buza Esnaf – Kakanj

4

Paradžik Goran – Ljubuški

Posmatrač suđenja

Prolić Salem – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Šantić Dalibor s.r.