BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Službena lica za 17. kolo

 

HŠK ZRINJSKI - NK VITEZ

Datum

02.12.2017.

TV prenos

 

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

14:00

A 1

Hrstić Dalibor – Ljubuški

Mjesto

Mostar

A 2

Demir Mirza – Kakanj

Delegat

Skoko Goran – Ljubuški

4

Sarajkić Semir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - NK ČELIK

Datum

04.12.2017. (ponedjeljak)

TV prenos

MOJA TV   

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Termin

13:00

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 2

Baković Haris – Sarajevo

Delegat

Martinović Lazar – Čapljina

4

Živković Ilija – Orašje

Posmatrač suđenja

Čavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK KRUPA – NK GOŠK

Datum

02.12.2017.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

13:00

A 1

Čaušević Muamer – Sarajevo

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Radika Marić – Bijeljina

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Istočno Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK – FK MLADOST

Datum

03.12.2017.

TV prenos

BHT1

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

13:00

A 1

Maksimović Bojan – Modriča

Mjesto

Bijeljina

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Ibreljić Ekrem – Fojnica

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Marić Dragan – Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG – FK ŽELJEZNIČAR

Datum

03.12.2017.

TV prenos

MOJA TV 

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Termin

16:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Janković Milan – Trebinje

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Lizde Alija – Mostar

5

Soknić Zoran – Istočno Sarajevo

Bezbjednost

 Brane Puhalac - Rogatica 

6

Ćujić Tomislav – Tomislav Grad

FK SARAJEVO – FK BORAC

Datum

02.12.2017.

TV prenos

MOJA TV 

Sudija

Spahalić Emir – Mosatr

Termin

13:00

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Sarajevo

A 2

Vičić Čedomir – Ugljevik

Delegat

Čovčić Ferid – Goražde

4

Bjelica Vladimir – Istočno Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čejvanović Izet – Tuzla

5

Musa Mateo – Čitluk

Bezbjednost

 Adnan Džindo - Sarajevo

6

Paradžik Goran – Ljubuški

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Šantić Dalibor s.r.