BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Službena lica za 18. kolo

 

NK VITEZ - FK SARAJEVO

Datum

10.12.2017.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

13:00

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Vitez

A 2

Keranović Dragan – Prijedor

Delegat

Itrić Mato – Brčko

4

Soknić Zoran – Istočno Sarajevo

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado – Prijedor

5

 

Bezbjednost

Željko Pušić   Mostar

6

 

FK BORAC - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

10.12.2017.

TV prenos

 

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

13:00

A 1

Macić Amer – Mostar

Mjesto

Banja Luka

A 2

Novalić Arnel  – Doboj Istok

Delegat

Milošević Mirko – Zvornik

4

Peljto Irfan – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem – Sarajevo

5

Kaljanac Haris – Sarajevo

Bezbjednost

Ćulum Darko – Banja Luka

6

Mulahasanović Adis – Sarajevo

FK ŽELJEZNIČAR - FK RADNIK

Datum

10.12.2017.

TV prenos

BHT1

Sudija

Ćujić Tomislav – Tomislav Grad

Termin

16:30

A 1

Udovičić Sreten – Prijedor

Mjesto

Sarajevo

A 2

Perić Marko – Mostar

Delegat

Mandić Mile – Koz.Dubica

4

Musa Mateo – Čitluk

Posmatrač suđenja

Čule Drago – Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK KRUPA

Datum

09.12.2017.

TV prenos

 

Sudija

Bjelica Vladimir – Istočno Sarajevo

Termin

13:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Ćupina Samir – Sarajevo

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK SLOBODA

Datum

08.12.2017. (petak)

TV prenos

MOJA TV 

Sudija

Živković Ilija – Orašje

Termin

13:00

A 1

Radaković Igor – Prijedor

Mjesto

Gabela

A 2

Tešanović Stefan – Istočno Sarajevo

Delegat

Glavaš Vladimir – Drinovci

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ČELIK - HŠK ZRINJSKI

Datum

09.12.2017.

TV prenos

MOJA TV 

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

13:00

A 1

Hrstić Dalibor – Ljubuški

Mjesto

Zenica

A 2

Prošić Elvis – Cazin

Delegat

Gvozden Haris – Sarajevo

4

Mujić Elvis – Banovići

Posmatrač suđenja

Kulović Sead – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

Galić Dobroslav –  Grude 

6

 

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Šantić Dalibor s.r.