BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Službena lica 19. kolo

 

NK ČELIK - NK VITEZ

Datum

17.02.2018.

TV prenos

 

Sudija

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Termin

17.30     

A 1

Čaušević Moamer - Sarajevo

Mjesto

Zenica

A 2

Kadić Amir - Sarajevo

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

4

Peljto Irfan - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Živković Blaž - Orašje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - NK GOŠK

Datum

17.02.2018.

TV prenos

 

Sudija

Spahalić Emir - Mostar      

Termin

14.30

A 1

Musa Jure - Čitluk

Mjesto

Mostar

A 2

Hrstić Dalibor - Ljubuški

Delegat

Grganović Franjo - Travnik

4

Musa Mateo - Čitluk

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK MLADOST

Datum

17.02.2018.

TV prenos

 

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

14.30     

A 1

Milić Dženan - Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 2

Dujak Goran - Odžak

Delegat

Ibreljić Ekrem - Fojnica

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Ribić Emir - Bugojno

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK KRUPA - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

17.02.2018.

TV prenos

MOJA TV                                

Sudija

Živković Ilija - Orašje

Termin

14.30     

A 1

Lazić Damir - Brčko

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Novalić Arnel - Doboj Istok

Delegat

Hadžić Amir - Velika Kladuša

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

Ćulum Darko - Banja Luka

6

 

FK RADNIK - FK BORAC

Datum

18.02.2018.

TV prenos

BHT1                                 

Sudija

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Termin

14.30     

A 1

Kačavenda Radislav - Gradiška

Mjesto

Bijeljina

A 2

Maksimović Bojan - Modriča

Delegat

Ristović Davor - Istočno Sarajevo

4

Soknić Zoran - Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK SARAJEVO

Datum

18.02.2018.

TV prenos

MOJA TV                                

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

Termin

17.30     

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Macić Amer - Mostar

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

Grbić Zoran - Gradiška

Bezbjednost

Galić Dobroslav - Grude

6

Petrović Dragan - Banja Luka

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Šantić Dalibor s.r.